piatok, 28 januára, 2022

Pellegrini bez servitky o parlamentných voľbách! Tohto sa však Pellegrini najviac obáva.

Posledné články

Pellegrini bez servitky o parlamentných voľbách! Tohto sa však Pellegrini najviac obáva.

Parlamentné volby sú čoskoro za dverami. Boj medzi lavicou a pravicou bude asi najsilnejším za celú Slovenskú históriu. SMER-SD bude bojovat prakticky proti všetkým pravicovým lídrom, ktorí si želajú velký pád najsilnejšej politickej strany na Slovensku. Pellegrini priznal, že si želá aby sa volebná kampan zmenila na dialog o budúcnosti krajiny. Naopak sa však obáva množsto tém, ktoré možu v budúcnosti rozdelit spoločnost.

Pellegrini bez servitky o parlamentných volbách! „Chceme opat vyhrat volby“. Tohto sa však Pellegrini obáva.

„Zrejme to bude viac o emóciách ako o súťaži myšlienok. Je potrebné sa na to pripraviť a zabojovať o dôveru ľudí,“ povedal Pellegrini v koncoročnom rozhovore pre TASR.
Pellegrini v rozhovore ozrejmil, že volby chce Nový Smer jednoznačne vyhrat. Práve podla Pellegriniho má strana SMER ponuknut skuseních ale aj nové tváre, ktoré zabojujú o hlas voliča.

„Chceme opäť voľby vyhrať,“ potvrdil Pellegrini, podľa ktorého bola s týmto cieľom aj zostavená kandidátka do volieb. „Je spoločnou kandidátkou strany, sú tam nové tváre rovnako ako aj skúsení poslanci,“

Pellegrini bez servitky o parlamentných voľbách! „Chceme opäť vyhrať voľby“. Tohto sa však Pellegrini obáva.

Parlamentné voľby sa uskutočnia 29. februára 2020. O hlasy voličov sa uchádza 25 strán a hnutí.

Zdroj: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Pellegrini-Chceme-opat-vyhrat-volby-Tohto-sa-vsak-obavam-320977

foto zdroj:  Julien Warnard/Pool via REUTERS, https://uk.reuters.com/article/uk-eu-summit-slovakia/slovak-pm-pellegrini-compromise-on-eu-top-jobs-likely-tuesday-idUKKCN1TW35M

https://www.tyzden.sk/politika/58466/aktualny-prieskum-opozicia-by-zostavila-vladu-len-s-kollarom/- opozicia

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články