Image default
 
 

Pellegrini pochvalil prácu ZOMRI a pozval ich na úrad vlády

Pellegrini pochvalil prácu ZOMRI a pozval ich na úrad vlády
Pellegrini pochvalil prácu ZOMRI a pozval ich na úrad vlády

Slovenská republika je v súčasnosti rozdelená na akúsi slušnú a neslušnú časť obyvateľstva. Po smrti novinára Kuciaka a jeho priateľky je Slovensko na dvoch pevnostiach alebo inak povedaných hrádzach medzi slušnou a neslušnou časťou. Čo však v súčasnosti predstavuje slušnosť naozaj nikto nevie. Na druhej strane vieme, že za slušnú spoločnosť sa považujú liberáli, ktorí mediálne a mainstremovo diktujú, čo je a, čo nieje správne.

 
 

Práve tento jav je svojim spôsobom nepochopiteľný no na druhej strane poznáme množstvo ľudí, ktorí takémuto trendu jednoducho podľahli. Kemka, Kramár či Stanke sú len hŕstkou z vlny liberálneho Slovenska, ktoré diktuje správnosť a nesprávnosť. K nim sa pripájajú aj objektívni novinári ako Vagovič, Tódová či Eugen Korda. Ani politici nezaháľajú slušnosťou. Kiska, Čaputová, Poliačik či Cigániková sú svojím dôvtipom jednoducho za Slušné Slovensko.

Pellegrini pochvalil prácu ZOMRI a pozval ich na úrad vlády

Zavaruj však, že tvoj alebo tvoje názory sú odlišné od názorov liberálov. Potom ste už len zmeskou fašistou, socialistov, idiotov či hoaxerou. Aj takéto urážky majú často ľudia s odlišným názorom. Aj o toto sa stará akási vtipná stránka ZOMRI, ktorá je svojim spôsobom len ďalším liberálnym plátkom. Práve mentálny svet ZOMRI je urážať, urážať a ešte raz urážať. Paradoxom je však fakt, že množstvo mladých ľudí sleduje ZOMRI. Miesto toho, aby postupne rozvíjali kritické myslenie ich stránka jednoducho priam nabáda, čo je a, čo nieje slušné a dobré.

Ani to pravdepodobne nevadí súčasnému premiérovi Pellegrinimu. Práve naopak ich prácu chváli a v budúcnosti by ich možno aj rád privítal na úrade vlády. To, že strana SMER-SD je dlhodobo na smiech tejto stránke Pellegrinimu pravdepodobne nevadí. Možno sa týmto chce premiér vtlačiť do priazne mladého voliča. Možno je to len nejaká vykalkulovaná stratégia. Svojim spôsobom to tak môže skutočne byť. SMER-SD postupne stráca preferencie.

   

Fico je najnedôveryhodnejším politikom a vládna strana postupne stráca pôdu pod nohami. Na rad prišiel Pellegrini, ktorý si odrazu váži stránku liberálov. SMER-SD sa postupne mení na stranu schizofrenikov, ktorí sa budú s veľkou pravdepodobnosťou chytať slamky

zdroj: https://www.facebook.com/zomriofficial/videos/2334826900094549/

 

Súvisiace články

Mistrik nemá talent na politiku

Andrej

Liberálny svet Kramára? Nie všetci voliči Kotlebu sú fašisti, niektorí sú len menej inteligentní

Andrej

SaS je proti migračnému paktu OSN

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..