piatok, 21 januára, 2022

Pellegrini šokoval Slovákov v priamom prenose! Slovensko môže mať vážny problém!

Posledné články

Pellegrini šokoval Slovákov v priamom prenose! Slovensko môže mať vážny problém!

Vo včerajšej politickej relácii sa stretli bývalý premiér Peter Pellegrini a súčasný minister hospodárstva Richard Sulík. Pellegrini v relácii priznal, že Slovensku sa darí s koronavírusom bojovať veľmi dobre.

Na druhej strane upozornil, že treba bojovať aj s Ekonomikou, ktorá podľa ex-premiéra zaostáva. Podľa opozičného poslanca Matovičová vláda rozdelila len 11, 5 milióna eur namiesto sľúbenej miliardy. Proces okolo rozdeľovania by mal byť v tomto prípade jednoduchší a Pellegrini upozornil na zbytočnú administratívnu komplikovanosť.

Epizóda Richard Sulík a Peter Pellegrini podcastu Na telo s ...

Zdroj: TV Markiza/ Na Telo

„Slovensku sa v boji s koronavírusom zo zdravotného hľadiska darí, no z ekonomického vážne zaostáva. Do 30. apríla rozdelil štát len 11, 5 milióna eur namiesto sľubovanej miliardy. Celý proces je zbytočne administratívne komplikovaný a jeho jediným výsledkom je, že pomoc nepríde včas.

Situácii nijako nepomáhajú ani zásadné spory medzi premiérom a vicepremiérom pre ekonomiku, hoci v krízových časoch by to mala byť jeho pravá ruka. Neviem si predstaviť, že by som ostával vo funkcii ministra, ak by mi predseda vlády cez médiá odkázal, že mu beriem dve tretiny životnej energie“ Vyjadril sa Peter Pellegrini na sociálnej sieti Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články