sobota, 22 januára, 2022

Pellegrini VYRAZIL dych v priamom prenose! Slová, ktoré od neho nikto nečakal.

Posledné články

Pellegrini VYRAZIL dych v priamom prenose! Slová, ktoré od neho nikto nečakal.

Bývalý premiér Slovenskej republiky Peter Pellegrini bol hosťom Nedeľňajšej politicko-diskusnej relácii NA Telo spoločne s Gáborom Grendelom. Témy sa striedali a názor hostí sa odlišoval. Nakoniec však prišlo k šokujúcemu záveru relácie. Slová Pellegriniho šokovali jeho fanúšikov.

FOTO TASR – Jakub Kotian

Podľa Pellegriniho sa generálny prokurátor beštie báť vládnej koalície

„Nový generálny i nový špeciálny prokurátor sa nesmú báť vládnej koalície a musia byť tvrdo pripravení stíhať aj jej kauzy. Preto je absolútne neprijateľné, aby mohol týchto významných funkcionárov odvolať parlament na základe absolútne „gumeného“ paragrafu, že nebudú svoju funkciu vykonávať riadne a čestne. Preto som ocenil rozhodnutie pani prezidentky vetovať túto časť novely zákona o prokuratúre, i jej rozhodnutie obrátiť sa na Ústavný súd, ak vládna koalícia jej veto prelomí “ vyjadril sa Pellegrini

Padla téma aj ohľadom Lukáša Kyselicu. Podľa Pellegriniho Kyselica nemá čo v parlamente robiť.

„Špiónska sága agenta Kyselicu je na Slovensku unikátom. Ešte sa nestalo, aby aktívny agent spravodajskej služby kandidoval vo voľbách, po nich sa stal štátnym tajomníkom kľúčového silového rezortu a o svojom špiónskej úlohe doteraz nepovedal nič ani voličom, ani straníckym kolegom. Pán Kyselica podviedol 120-tisíc ľudí, ktorí ho krúžkovali a stále odmieta občanom Slovenskej republiky povedať pravdu. Som presvedčený, že v Národnej rade ako poslanec nemá čo hľadať“ Pellegrini o pôsobení Kyselicu

Následne však prišla otázka moderátora Kovačiča k vakcíne proti ochoreniu COVID 19. Podľa Pellegriniho i Grendela by mala byť vakcína povinná aspoň pre najrizikovejšie skupiny. Týmto vyjadrením Pellegrini šokoval väčšinu svojich fanúšikov, ktorí takúto odpoveď z úst bývalého premiera určite nečakali.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články