utorok, 18 januára, 2022

Pellegrinimu praskli nervy: Takto rozdrvil Matoviča! „Čas prázdnych slov sa skončil. Konajte!“

Posledné články

Pellegrinimu praskli nervy: Takto si podal Matoviča! „Čas prázdnych slov sa skončil. Konajte!“

Podľa bývalého premiéra Petra Pellegriniho vládou prijaté opatrenia vzniesli do spoločnosti nervozitu. Pellegrini sa obáva, že bez dôvery ľudí k vláde sa automaticky stráca úspešnosť boja s pandémiou.

Zdroj: TASR

„Žiaľ, tá sa stáva súčasťou politickej výbavy a politického slovníka súčasného predsedu vlády. Zároveň verejnosť stráca trpezlivosť, čo neveští do budúcnosti nič dobré“ zhodnotil Pellegrini vládnutie Igora Matoviča

Pellegrini si podal aj vládu

„Žiaľ, vláda premárnila leto, neposilnila stavy hygienikov a ďalších zdravotníkov a zanedbala prevenciu a osvetu. Výsledkom je, že korona sa šíri čoraz viac bez kontroly a môže Slovensko priviesť do nebezpečnej situácie.

Zdroj: tasr

Je neprijateľné, aby si v tejto vážnej chvíli posielali dvaja vrcholní predstavitelia vlády urážlivé odkazy prostredníctvom médií a sociálnych sietí. Takéto správanie je neprípustné, výrazne spochybňuje dôveru ľudí v akékoľvek rozhodnutia vlády a nijako neprispieva k upokojeniu situácie v spoločnosti.

V tejto mimoriadnej situácii nie je čas na individuálne hrdinstvá a okázalé bojkotovanie opatrení.

Aj keď vláda nepredstavila verejnosti dáta, na základe ktorých prijala ekonomické opatrenia, šírenie vírusu sa nám podarí zastaviť len spoločnou zodpovednosťou voči svojim rodičom, priateľom, známym i celej spoločnosti“ zhodnotil Peter Pellegrini

„Čas prázdnych slov sa skončil. Konajte!“ doplnil Pellegrini

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články