pondelok, 6 decembra, 2021

Peter Marček bez servítky o Čaputovej a Progresivnom Slovensku!

Posledné články

Peter Marček bez servitky o Čaputovej a Progresivnom Slovensku!

Poslanec Peter Marček exkluzívne pre Picus Capital okomentoval prvom sto dni prezidentky Čaputovej. Marček si opäť nezobral servítku pred ústa a poriadne skritizoval prezidentku a nezabudol spomenúť ani stranu Progresívneho Slovenska, v ktorej bola aj Čaputova.

HANBA SI SADLA NA VRCH STOLA

Konečne sa strháva maska progresívnym klamárom. Oni tých masiek na tvári majú niekoľko. Aj pani prezidentka, alias Kiska a Havel v sukni v jednom. To bolo sto dní fušovania, ale do všetkého možného, len nie do jej kompetencií. To bolo 100 dní pretŕčania sa v šatičkách od toho a hentoho módneho návrhára. To bolo 100 dní upravovaných fotiek a servilných článkov liberálneho mainstreamu akú úžasnú a silnú hlavu štátu máme… Bolo to 100 dní hľadania šedivých vlasov bulváru.

A tiež progresívneho rodinkárstva. Tá Trubanova 29-ročná frajerka ako expertka v paláci, no to ma podržte, lebo to sa bez 5 gramov bieleho ani nedá rekapitulovať. Tuším som tam načítal niekoľko funkcionárov Progresívneho Slovenska, ktorých platíme z našich daní. A Truban na voľbách a na svojej pôžičke svojej strane zarobí ešte 45 litrov. Tomu hovorím progresívny biznis. A ďalší poradcovia – Leško, ten prevracač kabátov aj žalúdkov slušných ľudí, to nemá chybu, aká čvarga sa po Kiskovi rozliezla v paláci. A to som si myslel, že toho agenta Soroša už nik neprekoná. Omyl!

Kamoši z tretieho sektora a kamošky – vizážistky z volebnej kampane sa prevážajú v salónoch, majú vyložené nohy a sú vysmiati… No veď toto už nie je na smiech, ale pre NAKU a prokurátora na preskúmanie, či si za naše dane nevybrali odmenu za „dobrovoľníctvo“ v Čaputovej kampani. Na to kydanie na Slovensko v zahraničí, že sme „mafiánsky štát“ (povedala v Nemecku), tak to je tiež na obžalobu z vlastizrady, lebo toto nerobia ani debily, aby kadili do vlastnej obývačky. Ale inak je to slušná, kultivovaná a nekonfliktná pani.

Že má konflikt so všetkými ďalšími ústavnými orgánmi – od vlády, cez NR SR, Ústavný súd, Najvyšší súd, Súdnu radu, prokuratúru či políciu, Ministerstvo spravodlivosti… to už radšej ani nekomentujem… A samozrejme, liberálna čerešnička na progresívne nenávistnej torte – šírenie nevraživosti a vojnového štvania voči Ruskej federácii. Konflikt v Česku i v Maďarsku – preto ju radšej v Poľsku dali až do druhého radu, aby sa vyhli trapasu.

Tak priatelia, ďakujem pekne. Radšej nijakú hlavu štátu ako toto z Pezinka. Sto dní čaputizmu – to je bola hotová katastrofa pre Slovensko. No vidím, že prišiel čas na ďalšie protesty ľudí pred jej palácom, tak ako som ich zvolával kvôli Kiskovi. Bude horúca jeseň!

obrazok: https://www.ta3.com/clanok/1153065/slovensky-nezaradeny-poslanec-odcestoval-na-okupovany-krym.html, zdroj foto: SITA/Marko Erd

https://cz.sputniknews.com/politika/2019072910443873-spd-caputova-naplnuje-agendu-george-sorose-na-podporu-masove-imigrace-a-rozbiti-visegradske-ctyrky/ AP Photo / Rafael Yaghobzadeh

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Pán súdruh Peter Marček, dobre by bolo keby ostal na tej Ukrajine a už sa nikdy nevracal sem na naše krásne Slovensko !
    Má tento pán vôbec niekoho rád alebo len sám seba, preto sa pýtam lebo šíri len samú nenávisť !

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články