pondelok, 6 decembra, 2021

Absolútna arogancia a pľuvanec do tváre všetkým Slovákom? Marček otvorene o správaní Čaputovej a Lajčáka

Posledné články

Absolútna arogancia a pľuvanec do tváre všetkým Slovákom? Marček otvorene o správaní Čaputovej a Lajčáka

Poslanec Marček sa vyjadruje k aktualnym témam poriadne z ostra. Podla Marčeka prezidentka Čaputová a minister zahraničných vecí Lajčak si dovolili dať pľuvanec do tváre všetkým slušným občanom.

Milé dámy, priatelia, občania Slovenskej Republiky! Toto, čo si dovolila odpadová kráľovná Čaputová a minister zahraničných vecí v demisii M. Lajčák, považujem za absolútnu aroganciu a výsmech celému právnemu systému na Slovensku, je to pluvanec do tváre všetkým slušným občanom SR, ktorí dodržujú zákony tejto krajiny!
Toto si predsa nemôže nikto dovoliť, ani hlava štátu, ani minister MZVaEZ, vymenovať Michala Kováča ml. syna nebohého 1.prezidenta SR, daňového a finančného podvodníka, ktorý dostal od otca milosť za kauzu Technopol a mal na svedomí aj niekoľko podozrení z netransparentnosti so zaobchádzaním so št. finančnými prostriedkami! Tak nech sa páči, tento podvodník bol vymenovaný za splnomocneného veľvyslanca SR v Spojených Arabských Emirátoch v Abú Dabí!

 

Absolútna arogancia a pľuvanec do tváre všetkým Slovákom? Marček otvorene o správaní Čaputovej a Lajčáka

Pre spravodlivosť to bola obrovská rana a my sme sa už nemohli dozvedieť horšiu udalosť! Kde sú teraz tie mainstreamové médiá, kde sú tÍ slušnÍ novinári a kde sú tí “SLUŠNÍ” aktivisti z mimovládok, Napríklad Transparenci Internacionál, ktorí dohliadajú nad transparentnosťou a dodržiavaní zákonov v SR, kde je teraz daňový a pozemkový podvodník Kiska, kde je nahulený Truban, alebo nová tvár v politike (15 rokov) Miuko Beblavý, či psychopat Matovič, alebo farizej Hlina? Myslím, že toto ich vôbec nezaujíma, lebo…

M.Kováč ml. je chránená osoba!!! Ale veľmi by ma zaujímalo, kto ich chráni, Kisku, Čaputovú, Trubana, Matoviča, Nicholsonovú, Dostála, Budaya, Dzurindu, či Mikloša, nie sú to práve média, ambasáda USA, čiže tajné služby FBI, CIA, MI-6, alebo hlavný zastrešovateľ bezprávia na Slovensku, v EU, vlastne na celom svete…NWO – Nový Svetový Poriadok a jeho zakladatelia, Rotschildovci, Rockefelerovci či Sorosovci!?

Mám toho dosť a pevne verím, že aj všetci normálni a čestní pracujúci ľidia na Slovensku, robotníci, poľnohospodári, úradníci, zdr.sestry, lekári, príslušníci policajného zboru a MV SR, vojaci a zamestnanci MO SR, podnikatelia a proste všetci tí, ktorým ešte záleží na slovenskej republike a na prostredí v akom budú žiť a vyrastať naše deti, vnúčatá, proste budúce generácie!


Zdroj: https://www.facebook.com/peter.marcek.5

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články