pondelok, 24 januára, 2022

Peter Marček si podal pravicových lídrov! Feťák Truban, Farizej Hlina, Podvodník Kiska.

Posledné články

Peter Marček si podal pravicových lídrov! Fetak Truban, Farizej Hlina, podvodník Kiska.

Zdá sa, že boj medzi patriotmi a liberálmi sa postupne začína vyostrovať. O poslancovi Marčekovi je dlhodobo známe, že si servítku pred ústa nikdy nedáva. Najmä, keď ide o politikov pravicového spektra. Marček je známy aj tým, že pred par mesiacmi zorganizoval pochod proti ex-prezidentovi Andrejovi Kiskovi. Vo svojom najnovšom statuse Marček opäť kritizuje Kisku, ktorý stále ma šancu vytvoriť zlepenec pravicových strán spoločné s Progresívnym Slovenskom, Spolu, a tak isto aj KDH. Bol by to mix liberalno-kresťanských názorov. Marček v statuse začal hneď tvrdou kritikou na Andreja Kisku a následne skritizoval aj Michala Trubana či Alojza Hlinu.

https://www.youtube.com/watch?v=F-ksgqxWTCs

Poslanec v tomto roku organizoval aj protest proti Andrejovi Kiskovi. Zdá sa, že poslancovi Kiska stojí poriadne v žalúdku

Peter Marček si podal pravicových lídrov! Fetak Truban, Farizej Hlina, podvodník Kiska.

Cely status poslanca Petra Marčeka

Je až neuveriteľné, čo si tento daňový a pozemkový podvodník dovoľuje! Nielen, že nie je vzatí do väzby po ukončeného výkonu funkcie prezidenta Slovenskej Republiky a po strate imunity, keď sa už široká verejnosť spoliehala na orgány činné v trestnom konaní, prokuratúru súdy SR, keď verila, že začnú konať, čo sa doposiaľ nestalo, ale tento gauner (Kiskov obľúbený termín) si opovážil založiť novú politickú stranu a pokúšajú sa spolu s feťákom Trubanom, privatizérom Palmy rodinou Mirka Beblavého či farizejom Dodom Hlinom, vytvoriť novú vládu, s novými politikmi (hahahá) uchopiť moc vo voľbách 2020 a predať Slovensko do rúk Eurohujerom, NWO a Bilderbergu! Slovensko zobuďme sa, nedopustime žiadnymi Kočnerovými smskami na Threme a ani Mainstreamovým médiám na čele s Monikou Tódovou a eseťáckym Denníkom N, uskutočniť opätovný pokus o slovenský Majdan protestami, organizovanými sorosovou mládežou, Kiskovými tajtrlíkmi Šeligom a muchou Puuú! Ak súhlasíte, tak toto ZDIEĽAJTE prosím!

Poslanec Národnej rady Slovenskej republiky pán Peter Marček navštívil na konci júla 2018 Krym. Okrem stretnutia s oficiálnou reprezentáciou polostrova Krym sa stretol aj s Nočnými vlkmi.

Zdroj: https://www.facebook.com/peter.marcek.5

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články