Slovensko, Svet

Peter Marček šokoval verejnosť! „Pohár pretiekol, moja trpezlivosť tiež skončila!“

Peter Marček šokoval verejnosť! „Pohár pretiekol, moja trpezlivosť tiež skončila!“ To čo sa udialo medzi USA a Iránom len dokazuje zahraničnú politiku...

Napísal Daniel · >
Peter Marček šokoval verejnosť! "Pohár pretiekol, moja trpezlivosť tiež skončila!"

Peter Marček šokoval verejnosť! „Pohár pretiekol, moja trpezlivosť tiež skončila!“
To čo sa udialo medzi USA a Iránom len dokazuje zahraničnú politiku USA. USA je svetovým agerosom. Stačí si pripomenúť to ako USA bombardovalo Slovensko. Alebo skôr to ako USA postupovalo pri takzvanom „humanitárnom bombardovaní“ Juhoslávie. Teda ako nám USA zabíjalo naších Slovákov v zahraničí.

Zahraničný scenár sa opakuje. Amerika vedia vojny s cieľom vlastného prospechu a zisku. Hlavne surovinové vojny voči Líbii a najme voči Iraku. Sýria im nevylša tak sa začal plán B a tým je Irán?

 

Peter Marček šokoval verejnosť! „Pohár pretiekol, moja trpezlivosť tiež skončila!“

Vážení páni, milé dámy. Pohár pretiekol, moja trpezlivosť tiež skončila! Toto, čo sa odohralo v Iraku je už úplne cez čiaru! Veril som, že D.Tramp nie je taký agresor, ako boli predchádzajúcich prezidenti, Obama, Clinton, Bushovci…atď, ale mýlil som sa! Kôli blížiacej sa volebnej kampani a opätovnému zvoleniu do funkcie prezidenta, je naozaj schopný všetkého, aj raketového útoku na druhého najvyššieho činiteľa gen. Suleimana, ktorý sa tešil obrovskej obľube a popularite u Iráncov, 20 rokov bojoval s teroristami, s Islamským štátom, ktorý ako všetci veľmi dobre vieme , vytvorili a vycvičili Američania!

 

 
 

Stačilo mlčať a hrať sa na nevedomých, mať strach, povedať si svoj názor a pravdivý, preto že tieto útoky a zákerné vraždy sa týkajú aj našich vojakov, ktorí sú súčasťou NATO, preto že aj my máme v Iraku, vo vojskách NATO, našich slovenských vojakov a najmä tí budú teraz doslovne po teroristickom čine USA, na príkaz D.Trampa v priamom ohrození! Tak myslím, že je najvyšší čas, aby SR vystúpila z NATO, aj keď to chvíľu potrvá, ale môžme o to požiadať!

 

Je najvyšší čas prestať vyzbrojovanie našu armádu anerickými zbraňami, stíhačky F-16, obrnené transportéry a neviem, čo všetko má Armáda SR v pláne kupovať z USA a tým podporovať ekonomiku USA! Dosť, stačilo spolupracovať s teroristami z USA, je zaujímavé, že nikto z kolegov to takto otvorene nehovorí, ani koaličné a už vôbec nie opozičné strany! Očakával som, že HaRabínová VLASŤ, plná vlastencov, začne vyzývať na vystúpenie z NATO, akebo ĽSNS, tiež sa vezú v tichosti na víťaznej vlne, lebo keď mlčia, nič nepokazia!

Radšej sa budú zaoberať Rómami! Prečo sa všetci nespojíme, aj SNS, aj SMER, všetci by mali začať uvažovať nad tým, že nás NATO a EÚ pomali ale iste, zaťahujú do voj.konfliktov a vlastne do 3.svetovej vojny! Nikomu nevadí, že keď nastane konflikt na hraniciach s Ruskom, kde máme tiež našich vojakov, budeme priamym nepriateľom Ruskej federácie!

 

A čo potom, ak nedajbože, bude podpísaná zmluva medzi USA a SR o predaji letísk na Sliači a v Kuchyni? Kto vie, ako ďaleko zašla (Sorosová) figúrka Čaputová s ministrom (v demisii už rok) MZV a EZ Lajčákom? Obaja nepracujú v záujmoch SR a jeho národa, ako všetci dobre vieme, iba sme ticho, ale s pravdepodobnosťou, hraničiacov s istotou, práve pre tú veľmoc za oceánom (USA), ktorá vyvolala konflikt s Iránom!!! Ak so mnou súhlasíte, ZDIEĽAJTE tento môj názor a šírte ho priosím aj ústnou formou, zároveň vyzývam všetky pronárodné strany, aby sa pridali k tejto výzve “Vystúpenie SR z NATO”

 


Zdroj: https://www.facebook.com/peter.marcek.5
Foto: ta3,com/public/data/Article/1169554/title-image/ac1100ae-bf91-4d4c.jpg
Peter Marček šokoval verejnosť! „Pohár pretiekol, moja trpezlivosť tiež skončila!“

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *