utorok, 7 decembra, 2021

Peter Marček šokuje svojím vyjadrením o homosexuáloch a buzerantoch!

Posledné články

Peter Marček šokuje svojím vyjadrením o homosexuáloch a buzerantoch.
Peter Marček je líder strany Hlas ľudu a jeden z najaktívnejších politikov v Slovenskom parlamente. Nedávno organizoval protest proti Kiskovi kde poukázal na rôzne okolnosti o ktorých verejnosť nevie. Nakoľko všetci vieme ako naše média klamlivo informujú.
Avšak naj kladnejšia vec na pánovi Marčekovi je práve to že je cítiaci národniar a kresťan. Je podstatné, že sa za to nehanbí. Lebo dnes ak niekto povie, že je kresťan tak je to pobúrenie. Ale moslimovia a židia sú prose v trende.
Nehanbime sa za to, že máme radi svoju vlasť, nie sme predsa kúpený proti Slovenský liberáli.

Peter Marček:

V krásne sobotné popoludnie 20.júna 2019 som sa vybral s kolegyňou Martinou Simkovičovou a jej dcérkou, na protest Hrdí na rodinu. Tým, že sme prichádzali od Dunajského nábrežia, museli sme prejsť cez Hviezdoslavovo námestie, čo sa nám ale nepodarilo, lebo bolo celé ohradené zábradlím, ktoré ochraňovala  štátna polícia, aj mestská polícia. Mal som pocit, že sa tu opäť uskutočňuje stretnutie Bush Putin, ktoré bolo v Bratislave pred niekoľkými rokmi. Avšak to nebolo stretnutie najvyšších predstaviteľov svetových veľmocí, ale Dúhový pochod. Pochod sympatizantov komunity LGBTI.

Je zaujímavé, že nás príslušníci štátnej polície nechceli pustiť prejsť cez tento priestor Hviezdoslavovho námestia, asi sme vyzerali príliš normálne, asi ako starý otec, dcéra a vnučka . Zrejme prirodzene a podvedome pochopili, že takáto rodina na Dúhový  pochod určite nepatrila! Osobne si myslím, že by sme tadiaľ ani nechceli prejsť, pretože by videla 5 ročná Martinkina dcéra divných, mladých ľudí, poobliekaných do strakatých farieb, chlapcov v ženských šatách, dievčatá vymaľované, podobné chlapcom, držiace sa za ruky a prejavujúce si rôzne nežnôstky, ktoré na ulicu nepatria.

Toto  sme ani my nepotrebovali vidieť a nechceli sme sa na to ani pozerať.  Tak sme teda celé Hviezdoslavove námestie obišli. Bolo  mi však zvláštne. Zdalo sa mi, že je okrem ich predisponované obscénneho správania sa pochod nehodí ani k prostrediu  nášho významného básnika P. O. Hviezdoslava, národného buditeľa.

K samotnej komunite LGBTI by som sa tiež rád vyjadril, poznám niekoľko ľudí, ktorí do nej patria, aj žijú v partnerskom zväzku, ale nikde a nikomu o tom nehovoria s tým, že by ho bez dopytu s so svojím súkromím obťažovali.  Je to iný život a sú si vedomý toho ,že toto nie je celkom bežný, normálny, správny  vzťah a preto sa ním nikde nechvália a ani ho nikde neprezentujú ako niečo normálne. Lebo sú proste „inaký“.  A oni to vedia. Ja osobne si myslím, že je to odchýlka od normálu . Každá odchýlka od normálu sa volá porucha.  Je to proti celému cieľu fungovania prírodných zákonov, ktoré ľudia v minulosti sústredili do náboženských pravidiel  je to preto aj proti Bohu.

 

Peter Marček šokuje svojím vyjadrením o homosexuáloch a buzerantoch!

Takýmto „ inakým “  ľudom je daná možnosť, ak chcú ,takýmto spôsobom žiť, nech žijú, majú na to právo, ale nech sa neukazujú na uliciach, nech dnes nebudia pohoršenie svojím extrémizmom.  Považujem  to za extrémizmus – extrémne správanie, ktoré je nevhodné a nemilé voči ostatným normálnym.  Nech nežiadajú sobáše rovnakého pohlavia,  lebo to nie je rovnocenný partnerský a spoločenský vzťah ako majú normálny ľudia, ktorých jednou z funkcií vzťahu je plodiť deti. To „ inakí „ spolu nedokážu. Nech nemajú právo vychovávať deti, lebo je to abnormálne. Keď si tie deti ani nevedia splodiť  existuje nejaká príčina v prírode alebo v Bohu, prečo je to tak. Na adopciu čakajú predsa normálni rodičia, muž a žena tvoriaci rodinu, ktoré zo zdravotných dôvodov nemôžu mať spoločné deti. Potom všetko speje k absolútnym nezmyslom, Genger teórii, tretiemu pohlaviu a nakoniec začneme obhajovať aj pedofíliu, toto je predsa proti zdravému rozumu, proti Bohu a proti prírode! Takýto „inakí“ ľudia žijú medzi nami už stáročia, ale nikdy nepresadzovali takéto práva pre seba, ako súčasnej dobe. S týmto ja nikdy nebudem súhlasiť, ani ostatní normálni ľudia v tejto spoločnosti ,ktorí uznávajú tradičnú rodinu, otca, matku a deti.

 

Dá veľmi veľa práce, zostať dnes normálny. Vedieť normálne vysvetliť ľudom, že každý jeden extrém, ktorý dnes prichádza narušuje celú morálku spoločnosti. Že tolerovanie jedného nezmyslu, vytvára priestor nato, aby sa všetci extrémisti domáhali svojich práv, odvolávajúc sa na už povolené alebo pripustené správanie sa iných extrémistov. Nevadia mi homosexuálny ľudia, je to vrodené a chápem, že sa s tým nedá nič robiť. Vrodenosť je daná prírodou a Bohom. A či je to príroda alebo Boh presne vedia, prečo by sa nemali homosexuáli spolu rozmnožovať a následne vychovávať rodinu. Hoci je pravdou, že aj niektoré heterosexuálne rodiny, by toto právo mať nemali, lebo „produkcia a výroba“ detí prekračuje ich možnosti a schopnosti ich vychovať. Tu by bolo vhodné tiež zabezpečiť viac „dohľadu“ zo strany štátu. Najmä u rodín, kde dochádza k týraniu detí.

Tvrdím že : „ Existujú homosexuáli a buzeranti. Homosexuáli sú súčasťou prírody a majú tu miesto. Buzeranti sem nepatria a treba ich zakázať! “  

 

Dosť bolo liberálnej cenzúre, liberálnemu extrémistu. Je viac než okaté ako mesto Bratislava so svojím liberálnym primátorom podporilo LGBTI komunitu a Gay Pride. No pochod za rodinu mesto nepodporilo.
No primátor zrejme nevie, že vznikol z tradičnej rodiny, matka a otec. Zrejme zabúda, kto ho vychovával.

 


Zdroj: Peter Marček
Peter Marček šokuje svojím vyjadrením o homosexuáloch a buzerantoch

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články