utorok, 30 mája, 2023

Peter Marček zorganizoval protest proti Kiskov pred palácom

Posledné články

Peter Marček zorganizoval protest proti Kiskov pre palácom.

Peter Marček zorganizoval protest proti Kiskov
Peter Marček zorganizoval protest proti Kiskov

Nezaradený poslanec NRSR Peter Marček ohlásil protest proti Kiskovi, ktorý sa konal včera (16.6) pred prezidentským palácom (Grasalkovičov palác). A to na pripomenutie si toho čo Andrej Kiska skôr „nedokázal“ za svoje funkčné obdobie na poste hlavy štátu.
Petre Marček už v úvode začal pekne z ostra a poukázal na to, že Andrej Kiska robil nášmu štátu hanbu.
Peter Marček:

„Vykonával funkciu tak, že robil Slovenskej republike iba hanbu.“

Protestujúci nahlas vyjadrili svoj názor a posielali prezidenta do basy.
Na proteste Peter Marček pripomenul aj to, že Andrej Kiska je daňoví a pozemkoví podvodník. A najme zarobil peniaze na úžere slovenských občanov cez svoje nebankovky. No údajne Kiska profitoval na svojom biznise z nebankovkami aj v susednom Česku. Informoval o tom na proteste poslanec Marček pričom sa odvolával na zdroj zo štátnej návštevy Kazachstanu.

 

Na tému prišla aj Zuzana Čaputová

Peter Marček:

„A čo sa stalo, tu sa stalo, to sa stalo kuriatko sa objavilo. Za tri mesiace sa nám zjavila na politickej scéne úplne neznáma osoba,… odpadová kráľovná pani prezidentka Čaputová.“

Marček vidí problém v tom, že Čaputová pokračuje v šľapajách Kisku. A Andrej Kiska je rodinne prepojený z „ministrom zahraničných vecí“ Lajčákom. Ktorý nemusí zákone vykonávať svoju funkciu na poste ministra zahraničných veci Slovenskej republiky.
Pri tom však téma vôbec nebola tabu. Ozvali sa mená ako aj Clintovná a Madeleine Albrightová. A to práve v súvislosti z Miroslavom Lajčákom.

Aby sme vám to bližšie vysvetlili, tak Čínska tajná služba hack-la (elektronicky zaútočila) na súkromné servery Hillary Clintonovej bývalej senátorky USA. Ktorá porušila federálne predpisy USA a nechala si vybudovať e-mailový server priamo v jej kancelárií. Tým pádom tento server nebol plne chránený a čínsky útočníci získali jej e-mailové správy. Išlo o správy v ktorých sa Hillary Clintonová pýtala Georga Sorosa koho má dosadiť do OSN. No a George Soroš jej doporučil práve Miroslava Lajčáka.

Tu vidíme to ohrozenie demokracie. Pochybný finančník Soros vyberá pre OSN svojich takzvane podriadených. Súkromný sektor v USA teda navrhuje a tým pádom riadi politické kroky niektorých politikov. Čo je jasné porušenie zákona, ústavy ale predpisov USA. Samozrejme Hillary Clintonová za jej e-maili zrejme nebola vôbec disciplinárne či súdne trestaná.

 

Kiska Soros
Kiska Soros – Peter Marček zorganizoval protest proti Kiskov

Soros a Kiska?

Prišlo aj na tému stretnutia Georga Sorosa a Andreja Kisku. Práve Soros inicioval toto stretnutie a požiadal Kisku o stretnutie v USA. Nebudeme to do detailov rozoberať v tomto článku, keďže sme už o tom písali niekoľko príspevkov. No je nám všetkým jasné, že sa nestretli kvôli tomu aby preberali rómsku otázku na východe Slovenska.

 

Vyjadril sa k tomu aj Róbert Fico.

https://www.youtube.com/watch?v=NyyzJU8qTPA

Marček poukázal na to ako sa z informáciami manipuluje v prospech západu. Všetci dobre vieme ako sa financujú politické strany a aj politický kandidáti. Ako sa investujú do mimovládneho sektora a tretieho sektora na manipuláciu verejnej mienky. A kto vlastní naše média, ktoré podporujú manipuláciu a názorovú homogénosť.

 

Peter Marček zorganizoval protest proti Kiskov

Podľa Marčeka by bolo dobré umiestniť pred americkú ambasádu kamery. A vraj potom by sme vedeli s kadial fúka. A najme ktorý politici sú financovaní.

No prišlo aj na tému zavraždenia novinára Kuciaka a spojenie s Lipšicom či Kiskom. Pre viac informácií o tomto bode protestu si pozrite nižšie vo videu (17. min.).

No na proteste sa spomenulo aj ohrozenie kresťanskej rodiny v rámci LGBT propagandy. Či nepozvanie Vladimíra Putina na výročie vylodenia spojencov v Normandii. No Nemecko, ktoré vyvolalo 2 sv. vojnu bolo pozvané. Áno Merleková sedela na tomto stretnutí, ale štát ktorému ďakujeme za oslobodenie tak nie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=7a2rVkT1s8Q

Peter Marček zorganizoval protest proti Kiskov

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články