streda, 1 decembra, 2021

Po tomto stratila slová: Fico psychicky odrovnal Remišovú v priamom prenose!

Posledné články

Po tomto stratila slová: Fico psychicky odrovnal Remišovú v priamom prenose!

Včerajši duel medzi ministerkou Remišovou a lídrom strany SMER-SD bol poriadne ostrý. Remišová hovorila aj o plánoch o plošnom testovaní. Fico však o plánovaní vlády pochybuje. Naopak si myslí, že verejnosť musí čo najrýchlejšie vedieť čo takéto plošné testovanie bude už onedlho obnášať.

Zdroj: TA3/archiv

Vyjadrenie bývalého premiéra Roberta Fica

„Plošné testovanie musí mať svoje jasné pravidlá a verejnosť musí vedieť čo všetko to bude obnášať, ak má byť testovaných všetkých, viac ako 5 miliónov ľudí na Slovensku.

Je trestuhodné, že takýto vážny zásah do života a súkromia ľudí, ktorý sa bude realizovať v súčinnosti s armádou, nekonzultuje vláda ani s prezidentkou ako vrchným veliteľom ozbrojených síl alebo s opozíciou v parlamente, ktorá má dosah na stotisíce voličov.

Všetky opatrenia sa robia poza chrbát, za zavretými dverami. Ak sa na celoplošnom testovaní nenájde celospoločenská dohoda, môže to skončiť absolútnym fiaskom a Slovensko sa prepadne do ešte hlbšej krízy“ vyjadril sa Fico, ktorý má vážnu obavu.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články