Magazín

Po týždni Na pranieri s Mariánom Kočnerom

Po týždni Na pranieri s Mariánom Kočnerom: Pán Kočner si pred týždňom založil vlastný projekt, Facebook stránku a YouTube kanál. A to...

Napísal Daniel · 3 min read >
Po týždni Na pranieri s Mariánom Kočnerom

Po týždni Na pranieri s Mariánom Kočnerom:

Pán Kočner si pred týždňom založil vlastný projekt, Facebook stránku a YouTube kanál. A to na to aby informoval o druhej tvári žurnalistiky.

Ako sám povedal:

„Na stránke na ktorej nás zujíma pravda a nič iné len pravda. Na stránke na ktorej budeme klásť jasné a zrozumiteľné otázky. A budeme očakávať jasné a zrozumiteľné odpovede.“

K tomu teda netreba nič viac dodať. Pán Kočner svoj projekt zameral smerom na informácie z prostredia politiky, ale najme žurnalistiky. Podľa nás na to aby odhalil „novinársku mafiu“ na Slovensku.

 
 

Média už dlhé roky nie sú objektívne, najme tí veľký hráči. Ktorý sa hrajú na liberálnych, demokratických, solidárnych ale sami berú peniaze zo zahraničia. Ich majitelia sedia v správnych radách mimovládnych organizácií a iných zahraničných subjektov.

 

Ako povedal šéfredaktor aktualíty:

Sloboda slova vypnutím diskusie pod článkami 
Sloboda slova vypnutím diskusie pod článkami

No neviem ako vy, ale ja si osobne nemyslím že zabránením slobody slova sa dá chrániť sloboda slova a prejavu. Proste to je absurdné a zároveň sa to navzájom vylučuje.

Chyba dnešných čitateľov takzvaných objektívnych média je tá že veria všetkému čo napíšu „takzvané média“. Nezamýšľajú sa nad tým že či je daná informácia pravdivá, či je overená. To je ten hlavný problém.
Prijímať pasívne akúkoľvek informáciu je podľa môjho názoru absurdné a nelogické.

 

Ale späť na tému: Po týždni Na pranieri s Mariánom Kočnerom

Pán Kočner uverejnil video v ktorom zhrnul jeho prvý týždeň okolo projektu Na pranieri.

V prvom rade sa poďakoval svojím všetkým fanúšikom, ktorých ho sledujú a dávajú mu like-s a inú formu podpory.
Kočner taktiež uznal že nebol fanúšikom Facebooku a podľa jeho slov to bola strata času.

Konkrétne to povedal takto:

„Musím sa priznať, ešte pred nejakým časom som celkom dobre nevedel čo je to facebook, nemal som to nikdy považoval som to za stratu času. Dnes viem čo sú lajky, čo sú followery, čo sú komenty.“ 

Pán Kočner zhodnotil svoj prvý týždeň ako úspešný a to najme z hľadiska štatistík, ktoré mu Facebook poskytuje. Len menší argument: Facebook videá nemajú presné merania videní – aktívnych videní.

 

Podľa jeho slov „tvrdý mainstrem nepovedal nič.“ a predpokladal že sa aj tak stane.
Nenapísali o ňom média ako sú: Sme, Denník N tak trocha ich spomenula Pluska. Na druhej strane o jeho projekte napísali Parlamentné Listiny a Hlavné Správy.

Samozrejme aj my sme napísali o Kočnerovi a jeho projekte v tomto článku: Na pranieri s Mariánom Kočnerom.

Taktiež sa dalo očakávať že sa nájdu aj negatívne hodnotenia zo strany médií a to konkrétne stránka Týždeň. Kočnerovi to nedalo a zhodnotil že Týždeň má o polovicu menšiu sledovanosť ako jeho projekt.

 

Štatistiky jeho prvého týždňa?

Čo sa týka Facebook tak dosiahli 1600 likes. Pán Kočner nevedel posúdiť či to je veľa alebo málo. Podľa nás je to skvelé číslo za prvý týždeň.
Tieto čísla zrejme boli číslami motivácie. Na pranieri pokračuje,.. ich videá dosiahli sledovanosť 125 000 ľudí a aktívne si ich pozrelo vyše 100 000 ľudí. Taktiež majú 2000 sledovateľov, zrejme tým myslí Kočner sledovateľov na Facebooku, ktorých je už dnes vyše 2000. Tvrdí že je to veľmi pekné číslo a stým súhlasíme.

Ako zhodnotil majú na YouTube majú 26 000 pozretí. Už len dodávame že 1380 sledovateľov.

 

Kočner: Jedná vec mi na tom vadí

Snaží sa komunikovať, zaberá mu to veľa času, ale ako sam hovorí: „vidím že je to to čo vás zaujíma.“
Apeluje najme na to aby sledovatelia neboli v diskusiách na seba sprostí, vulgárny aby si ľudia nenadávali. Ako hovorí je toho dosť v parlamente a na tlačovkách. Po týždni Na pranieri s Mariánom Kočnerom…

 

Záver: Po týždni Na pranieri s Mariánom Kočnerom

Čo sa zmenilo v jeho živote?
Ako sám hovorí: vstáva o hodinu skôr (5:00), chodí spávať o 2 hodiny neskôr.

A to preto aby stihol odpovedať na maili a iné povinnosti okolo svojich sledovateľov a projekt Na pranieri. Ďakuje svojím sledovateľom, keďže mu to dáva energiu, silu pokračovať v tom naďalej. A čo je skvelé schudol 3 kilá.

 

A ako podotkol na záver že na budúce nás čaká JEŇO.. Jedná sa o novinára Eugena Kordu uvedeného nižšie.

 

Eugen Korda sa ospravedlnil všetkým ženám pre jeho zlé správanie k ženám 
Eugen Korda sa ospravedlnil všetkým ženám pre jeho zlé správanie k ženám – Po týždni Na pranieri s Mariánom Kočnerom

Celé video si môže pozrieť tu: 

 

 

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! Profile

21 Replies to “Po týždni Na pranieri s Mariánom Kočnerom”

 1. Ale strašne sa mi páči čo začal. Na pranieri je skvelé a strašne rád to pozerám.

 2. Som zvedaví či sa tam objaví aj te náš terajší úženík Kiska a terajší úženík Mystrík.

 3. Na tento diel ale ako to nazvať som strašne zvedavý. Už dlhšiu dobu sledujem túto stránku len kvôli tomu ako píš o novinároch a Kordovy a Bádymu a Tódovej. No dnes je to práve aj Na pranieri. MILUJEM VÁS 😀

 4. Tódovu do basy aj ten celý Dennnnník-K!! Nieje možné ako sa fokusujú na jednú tému a spravia s človeka debila. Ale ak sa preukáže pravda tak nič. Neospravedlnia sa, nenapíšu ako to v tedy nakoniec bolo.
  Len parazitujú na falošných a neoverených informáciach.

  Oni ani netvoria nejakú hodnotu.
  Len opisujú udalosti, alebo píšu o vlastných pocitoch niekde z gauču doma v chlieve.
  Ja to ako inak ani pochopiť neviem. Strašne neobjektívne médium!

 5. Som rád, že ste sa takejto náročnej a správnej veci chytili. Je treba, aby sa ukázalo kto je skutočný novinár, kto platenbý podliak, dezinformátor, alebo manipulátor. Držím Vám palce a vytrvajte. Záujemcov budete mať dostatok. Je hlad po pravdivých informáciach, všetci l’udia ešte nezblbli. Mainstreamu sme prejedení!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.