piatok, 21 januára, 2022

Po urážkach nastalo PEKLO: Kaliňák zlikvidoval Ciganikovú v priamom prenose! „Vy sa nehádate so mnou, Vy sa hádate s vedeckými štúdiami…“

Posledné články

Po urážkach nastalo PEKLO: Kaliňák zlikvidoval Ciganikovú v priamom prenose! „Vy sa nehádate so mnou, Vy sa hádate s vedeckými štúdiami…“

Zdroj: Topky/Vlado Anjel

ERIK KALIŇÁK DNES V RTVS TAK STRAŠNE ROZBIL CIGÁNIKOVÚ, ŽE SA JEJ MUSÍ EŠTE TERAZ TOČIŤ HLAVA AKO PO TRETEJ DÁVKE

Úplne jednoducho. Erik priniesol fakty, grafy, štatistiky a zdravý rozum. Cigániková priniesla osobné útoky, urážky, plytké emócie a demagógiu.

Keď už Cigániková nevedela argumentačne vyvrátiť Erikove fakty, tak ho začala osobne urážať. Vysmieval sa z jeho veku, z toho, že je mladý, z toho, že nevie čo hovorí.

Erik sa nedal a jasne to povedal Cigánikovej pri jej hysterickom výstupe priamo do očí: „Vy sa nehádate so mnou, Vy sa hádate s vedeckými štúdiami.“ Keď v tomto momente Cigániková zistila, že s Erikom prehráva, tak ho začala prerušovať, skákať mu do rečí a kričať absolútne nezmysly.

Z Erikovej strany prišla na rad primárna štúdia, na ktorej dnes vláda stavia celé úsilie tlačiť na vakcináciu a snahu spustiť povinné očkovanie.

Cigániková vedela, že táto štúdia už nestačí a spochybnilo by to ich očkovacie náboženstvo, tak na Erika začala hlasno kričať, aby sa k tomu nemohol ani dostať.

Začala hovoriť, že ona sa nejde vyjadrovať k štúdii, ktorá tam nie je, alebo ktorú nemá naštudovanú. Ale pri tom sama argumentovala pochybným štýlom typu: mnohé štúdie potvrdili.. kvantum štúdií z vyspelých štátov.. odborníci hovoria.. Samé neoveriteľné informácie, konšpirácie a demagógie.

Nakoniec pomohol Cigánikovej moderátor Makara, ktorý Erikovu argumentáciu zarezal.

Erik dnes na RTVS tak rozbil Cigánikovú, že sa jej ešte teraz musí točiť hlava. Rozbil jej demagógiu, rozbil celý nezmyslený nátlak na očkovanie, rozbil celý systém založený len na očkovaní, pričom ignoruje prevenciu, počiatočnú liečbu liekmi a doplnkami.

Erik dnes dokonale rozbil klamstvo koalície, že politici v Smere sú konšpirátori a dokázal, že konšpirátori sú najmä v SaS a vládnej koalícii. Dokázal to tak, že postavil Cigánikovú pred pravdu a fakty.

Erik mal dnes najmenej času zo všetkých, moderátor mu miestami dokonca bránil využiť jeho časový priestor, ale aj tak to zvládol na jednotku a mňa veľmi teší, že takto poráža aroganciu a agresivitu vládnych politikov.

Komentár Igora Melichera

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

5 KOMENTÁRE

  1. Debatovať s pani Cigánikovou je veľmi problematické. To jej neustále skákanie do reči je ozaj trápne. Argumentovať nadávkami je na úrovni antlagéra na stavbe. Takto by sa politik určite vyjadrovať nemal. Ale čo už. Tak ako kozu nenaučíte lietať, tak isto sa Cigániková nenaučí vyjadrovať na úrovni inteligentného človeka.

  2. Vyjadrujem sa prvykrat k nejakemu clanku ale to mi naozaj neda nezareagovat. Kto koho znicil ? Pan Kalinak nielen pri tejto argumentacii ale pri celej relacii sa triasol ako osika, ledva sa vedel vecne vyjadrit a to co je pisane v clanku nie je vobec pravda. Nabuduce by dana politicka strana mala zvazit ci neposle do diskusnej relacie niekoho kto ma nieco uz za sebou a bude vediet presvedcit divakov, volicov a hlavne seba ze na to vobec ma byt tam kde sedi a aku poziciu zastava. Doveryhodnost takehoto clanku a media je potom nulova.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články