pondelok, 24 januára, 2022

Pobúrení Slováci vypískali Čaputovú: „HANBA, fuj fašistka Čaputová, že sa nehanbite…“

Posledné články

Nečakaná RANA pre prezidentku Čaputovú! „HANBA, fuj fašistka Čaputová, že sa nehanbite“

Zdroj: TASR/AP

76. Výročie osláv Slovenského národného povstania si prišla úctiť aj prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá sa prihovorila ľuďom dojemným príhovorom.

Udalosť, ktorú si pripomíname, nám z hĺbky histórie odkazuje, že civilizačné hodnoty sa musia brániť ešte v predpolí skôr, ako sa objavia iba prvé náznaky ich ohrozenia, nie až na poslednej hradbe, ako sa to stalo v druhej svetovej vojne.

FOTO TASR – Ján Krošlák

Tento odkaz Povstania majme, prosím, na pamäti, lebo je to odkaz vykúpený krvou a obeťami. Prijmime preto svoju zodpovednosť za Slovensko a nesme ju tak statočne, ako to dokázala povstalecká generácia,“

„Vaša odvaha, odvaha všetkých účastníkov protifašistického povstania, nám, vašim potomkom, nastavuje zrkadlo,“

Zdroj: TASR

„Kiežby to mohol niekto s odstupom trištvrte storočia povedať aj o našej generácii,“ dodala prezidentka Slovenskej republiky.

Nie všetci však boli s prezidentkou Čaputovou spokojní. Svoje si povedal aj Občianský Tribunál, ktorí prezidentku vypískal a označil ju za fašistku.

Celé video Občianského tribunálu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJPluska

Viac článkov

1 komentár

  1. Ja na ich mieste, teda partizánov, by som tejto žene ruku nepodal ani iným čo tam rečnili a potom im ako, že gratulovali podaním ruky. Na ich mieste by som skôr konal tak ,že by som vôbec na takúto oslavu sviatku SNP neprišieľ.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články