streda, 1 decembra, 2021

Počiatek opäť na Slovensku! Neuveríte čomu sa venuje ex-minister v súčasnosti.

Posledné články

Počiatek opäť na Slovensku! Neuveríte čomu sa venuje ex-minister v súčasnosti.

Na ex-ministra Počiatka sa v poslednej dobe zabudlo. Po sokujich nahrávkach z kancelárie u bývalého generálneho prokurátora sa však množstvo ľuďom spomienky vrátili a začali si klásť otázku, kde vlastne zmizol Ján Počiatek.

Počiatek opäť na Slovensku! Neuveríte čomu sa venuje ex-minister v súčasnosti.

Ten sa z politiky úplne vytratil. Ex-minister sa v súčasnosti venuje biznisu vo francúzskom meste Cannes. Počiatek si vo Francúzsku zaobstaral luxusnú vilu, z ktorej rovno aj podniká. Netreba však zabúdať, že Počiatek vlastní niekoľko nehnuteľností stále na Slovensku. Krátko pred Vianocami si exminister užíval pobyt v Bratislave. Presnejšie to bolo v nákupnom centre v Bratislave.

Exminister

Nábrežie v Bratislave, 11.12.2019
Zdroj: anc

Počiatek mlčí

K nahrávke sa však bývalý Smeracky minister nechcel vyjadrovať. Tak isto ostal v tichosti na otázku či v Bratislave plánuje dlhšie ostať. Počiatek mlčí aj o svojom podnikateľskom zámere.

Podľa Trendu Počiatek obchoduje s nehnuteľnosťami. Ešte v októbri 2018 si ex-minister založil firmu Paladin a jej predmetom je skupovanie a prenájom nehnuteľností.

„Podľa dostupných verejných údajov z francúzskych registrov má Paladin sídlo na rovnakej adrese v Cannes, ako vila, v ktorej Ján Počiatek spolu s rodinou býva, dodáva Trend.

Zdroj: https://www.etrend.sk/ekonomika/pociatek-nezije-na-slovensku-zabyval-sa-v-zahranicnej-vile.html

https://www.cas.sk/clanok/923022/exminister-pociatek-pristihnuty-pri-druznom-rozhovore-po-skandaloznej-nahravke-spat-na-slovensku/

foto: https://slovensko.hnonline.sk/2050015-pociatek-na-kocnerovej-nahravke-vychvalil-slotu-vymyslel-si-novy-kseft-este-aj-fica-oholil, TASR/M. Baumann

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články