streda, 1 decembra, 2021

Podľa Amerického generála by bola Ruska protivzdušná obrana zničená podľa potreby. Medvedev odosiela tvrdý odkaz pre USA.

Posledné články

Podľa Amerického generála by bola Ruska protivzdušná obrana zničená podľa potreby. Medvedev odosiela tvrdý odkaz pre USA.

Americký Generál Jeffrey Harrigian vyhlásil, že ak by bolo potrebné zničiť systém ruskej protivzdušnej obrany v regióne Kaliningradu tak príslušný plán pre splnenie takéhoto cieľa existuje. Harrigian sa tak otvorene priznal, že protivzdušná obrana v regióne Kaliningradu môže byt zničená podľa potreby.

Podľa Amerického generála by bola Ruska protivzdušná obrana zničená podľa potreby. Medvedev odosiela tvrdý odkaz pre USA.

Na tuto šokujúcu správu, ktorú podal samotný Americký generál Harrigian zareagoval Rusky premiér Dmitrij Medvedev, ktorý si servítku pred ústa nedal. Medvedev tak skritizoval vyhlásenie veliteľa Letectva Spojených štátov v Európe. Išlo predovšetkým o otvorenú kritiku plánoch prelomenia protivzdušnej obrany v Kaliningradskej oblasti.

Medvedev odoslal Americkému vedeniu správu, ktorá ich určite rozruší. Najprv odporučil Washingtonu, aby sa v konečnom dôsledku konečne začala venovať vlastným systémom protivzdušnej obrany.

Príkladom je aj „Fiasko“ V Saudskej Arábii.
Išlo o fiasko na zariadeniach ropnej spoločnosti Saudi Aramco. Napriek americkému systému proti raketovej obrany Patriot boli tieto zariadenia úplne zničené a vyvolali turbulencie na svetových ropných trhoch.

Rozhorčený Medvedev odosiela tvrdý odkaz USA
„Na jednej strane nie je potrebné komentovať všetky idiotské výroky amerických generálov. Keď sa to však stane, chcem svojim kolegom povedať, aby sa radšej starali o seba a pozreli sa na to, čo sa deje s ich systémami proti raketovej obrany vyrobenými v USA.

Zlyhanie systemu Patriot, ktory okomentoval aj Medvedev

„Domnievam sa, že sa musia zaoberať skôr týmto a nie prichádzať s idiotskými nápadmi, ktoré nemajú šancu na uskutočnenie, dodal ruský premiér

Harrigian podrobne popisuje snahy zabrániť priamej konfrontácii medzi silami USA a Ruska v Sýrii

Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/ruskou-protivzdusnou-obranu-v-kaliningradu-znicime-dle-potreby-rekl-general-usa?fbclid=IwAR2jG_bG-fWyESRPpdU6lEyLRTj91gD4Mlb3SSiDGM6_CXbjueKP-SIRPT0,

https://www.infovojna.sk/article/netreba-komentovat-vsetky-idiotske-vyroky-americkych-generalov-reagoval-medvedev-na-slova-o-zniceni-ruskej-protivzdusnej-obrany

Obrazok: https://www.infovojna.sk/article/ruskou-protivzdusnou-obranu-v-kaliningradu-znicime-dle-potreby-rekl-general-usa?fbclid=IwAR2jG_bG-fWyESRPpdU6lEyLRTj91gD4Mlb3SSiDGM6_CXbjueKP-SIRPT0

https://time.com/4224537/russia-syra-civil-war-dmitri-medvedev-interview/Dmitry Astakhov Sputnik/EPA

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články