Slovensko

Podľa Beňovej máme na Slovensku 209 779 tisíc fašistov

Podľa Beňovej máme na Slovensku 209 779 tisíc fašistov Europoslankyňa Beňová Monika Beňová patrí medzi výrazné osobnosti najsilnejšej ľavicovej politickej strany SMER-sd...

Napísal Andrej · >
Voliči fašistickej strany LSNS sú rovnakí fašisti ako LSNS

Podľa Beňovej máme na Slovensku 209 779 tisíc fašistov

Voliči fašistickej strany LSNS sú rovnakí fašisti ako LSNS
Voliči fašistickej strany LSNS sú rovnakí fašisti ako LSNS

Europoslankyňa Beňová

Monika Beňová patrí medzi výrazné osobnosti najsilnejšej ľavicovej politickej strany SMER-sd na Slovensku. V súčasnosti sa však venuje viac zahraničnej ako domácej politike. Patrí už dlhé roky medzi Europoslankyňu. Na druhej strane však nezanedbáva ani domácu politickú scénu. Patrí medzi zástancov migrácie a taktiež považuje dlhodobo stranu LSNS za fašistickú.

Demokracia alebo? 

Netreba zabúdať, že žijeme v demokratickej dobe (aspoň sa na demokraciu hráme, ked už nič). Samozrejme každý odlišný názor väčšiny býva čas od času čudným alebo aj inak povedaný fašistickým. Stranu LSNS volia nie fašisti ale ľudia, ktorí sú už nevládni prizerať sa na takých politikov akými je aj samotná Beňová. Ide o politikov, ktorí iba populisticky sľubujú a za dlhodobé obdobie spravili obrovské minimum. Práve takéto minimum rozzúrilo ľudí natoľko, že volia stranu Mariana Kotlebu.

Razantné kroky Kotlebovcov sú postupom času viac pochopené ako populistické kroky Smeru-sd. Hoci je SMER-sd stále najsilnejšia strana treba poukázať na fakt, že ide aj o stranu, ktorá aj výrazne stráca voličskú základňu. SMER-sd stráca nielen voličskú základňu ale taktiež aj významné mená, ktoré stranu reprezentovali. Beňová pravdepodobne pozná osobne viac ako 200 tisíc ľudí, že ich môže označovať za fašistov.

Podľa Beňovej máme na Slovensku 209 779 tisíc fašistov

Podľa Europoslankyne Monike Flašíkovej-Beňovej sú fašisti ľudia, ktorí si vybrali práve LSNS. Podľa nej je LSNS strana fašistov. „Fašizmus je ideologia ale aj fašistická prax“ povedal hrdina druhej svetovej vojny Ján Chudík. Nie práve Smer-SD vládnuca strana je fašistická ?

 
 

Nie je to práve ona, ktorá odosiela mladých ľudí pracovať do zahraničia z dôvodu „na oko“ hranej najnižšej nezamestnanosti ? Nespravila práve strana Smer-SD žobrákov z dôchodcov ? A čo zdravotníctvo ? školstvo ? . Práve vládnuca strana ma donekonečna výhovorky na ostatné strany. Práve vládnucim členom Smeru-SD chýba zrkadlo pravdy. Osočovať stranu je jedná vec. Šokujúce je označiť nespokojných ľudí fašistami.

 

Kto volil Kotlebu je jednoducho fašista

Civilizačna pomoc utečencom… čo tak pomôcť ľudom na Slovensku ?

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-roku-2017/

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

2 Replies to “Podľa Beňovej máme na Slovensku 209 779 tisíc fašistov”

  1. [* Shield plugin marked this comment as “0”. Reason: Human SPAM filter found “,,” in “comment_content” *]
    Spadli jsme do JAMY LVOVE a už sa nedá nič prevratné robiť. Bola to na Slovensko pasca, ktorej jsme sa aj vedome nechceli vyhnut. Návod, ako z pastí von je náznak v jednej x satirickéj zábavnej relácii ,,TAKŽE TAK,, na YouTube.Váš názor.

  2. Ako môže poslankyňa ktorá by mala poznať našu ústavu nazvať parlamentnú stranu “fašistickou” a jej voličov fašistami , keď ústava ani volebný zákon nedovoľuje uchádzať sa o mandáty do NR SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *