Image default
Zahraničie

Podľa Brzobohatého Teroristické útoky patria k ľudstvu

Podľa Brzobohatého Teroristické útoky patria k ľudstvu

Podľa Brzobohatého Teroristické útoky patria k ľudstvu
Podľa Brzobohatého Teroristické útoky patria k ľudstvu
Koniec migračnej vlny?

Migračná kríza je krízou, ktorá je v súčasnosti témou číslo 1. Práve migračná kríza splnila vlnu názorov, kritickosti a pobúrenia. Zároveň sa však našli lídri, ktorí opovrhujú názormi ostatných a snažia sa migračnú vlnu skoro vôbec neriešiť. Príkladom sú sociálna kancelária Merkelová a globalista Macron. Práve táto dvojica sa prakticky zjednotila pre umelohmotnú humánnosť, ktorá v žiadnom prípade nemé nič spoločné s kritickým myslením. Práve naopak. Ľudia sa rozdelili na 2 rozhádané tábory a spoločenstvo je absolútne nerozhodne.

Umelohmotná humánnosť?

Macron a Merkelová sa vyhrážajú eurofondami a, ako bonus postupom času na svetlo sveta prichádzajú mnohé celebrity hlásať “ľudskú humánnosť, ktorá sa niekedy rovná skoro mentálne zaostalosti. Je priam šokujúce, čo z rôznych celebrít vychádza. Na druhej strane ich liberálne názory sú len ukážkou umelej humánnosti, ktorá by absolútny problém ilegálnej migrácie vyriešila. Uvidíme, ako bude fungovať pakt OSN, ktorý má problémy legálnej migrácie vyriešiť. S migráciou prišlo aj k útokom a k brutalite. Samozrejmosťou je aj nárast jednotlivých teroristických útokov.

Podľa Brzobohatého Teroristické útoky patria k ľudstvu

Český spevák Ondrej Brzobohatý však teroristické útoky pripísal prakticky ako za v celku normálne. Podľa neho teroristické útoky patria k ľudstvu, islam je treba rešpektovať a chápať. Ako democrat islam a ďalšie náboženstvá rešpektujem a vnímam. Na druhej strane je zvrátené, že teroristické útoky patria podľa Brzobohatého k ľudstvu. K ľudstvu patria tradície, kultúra či mentalita jednotlivých národov. Teroristické útoky sú len hrozbou, ktorú je potrebné zminimalizovať.

Či už ide o hrozbu islamu či európskych obyvateľov. Každá jedná spojitosť terorizmu k ľudstvu je prakticky zvrátená, pretože samotné ľudstvo by sa nemalo medzi sebou zabíjať, ale naopak každá jedná kultúra a národnosť sa má inteligenčné rozvíjať.

Je však  a priam tragické, že takéto osobnosti dostávajú priestor v médiách, kde naozaj rozprávajú veci, pri ktorých sa vám zakrúti v hlave.

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-roku-2017/

Súvisiace články

Migračný pakt OSN je chybný dokument tvrdí Viktor Orbán prečo?

Andrej

Kontroverznú Marakéšskú dohodu nepodpíše ani Chorvátsko.

Andrej

Nemecko je pripravené prijať členov Bielych prilieb

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..