Image default
Slovensko

Podľa Čaputovej arcibiskup Orosch rozdeľuje spoločnosť

Podľa Čaputovej arcibiskup Orosch rozdeľuje spoločnosť

Podľa Čaputovej arcibiskup Orosch rozdeľuje spoločnosť
Podľa Čaputovej arcibiskup Orosch rozdeľuje spoločnosť

Včera sme publikovali článok ohľadom nespokojného Arcibiskupa Jána Oroscha, ktorý sa vyjadril proti liberálnym kandidátom. Práve liberálni kandidáti podporujú podľa Oroscha LGBTI, homosexuálne manželstvá, ale taktiež Gender ideológiu. Orosch bol aj kritickým ku kandidátovi, ktorý dlho objavoval kresťanské hodnoty. Práve František Mikloško je osobnosťou, ktorý však hrá s dobou a nevadí mu vzťah dvoch mužov. Podľa Mikloška to nie je hriech ak sa dvaja muži ľúbia a majú spoločný vzťah.

Ako to môže povedať kresťanský katolícky politik, ktorý prešiel disentom a všetkým možným a zrazu toto vysloví, vyhlásil Orosch

Na kázeň Jána Oroscha reagovala aj prezidentská kandidátka Čaputová, ktorej sa slová arcibiskupa dotkli. Práve favoritka prezidentských volieb je liberálnou kandidátkou, ktorej liberálne otázky LGBTI sú otvorenou témou. Práve Orosch tieto témy menoval negatívne a prosil kresťanov, aby nevolili takýchto kandidátov.

Podľa Čaputovej arcibiskup Orosch rozdeľuje spoločnosť

Čaputová prakticky obviňuje arcibiskupa Oroscha z rozdeľovania spoločnosti. Týmto však odkázala voličom k spájaniu a nie rozdeleniu slušnej spoločnosti.

“Chcem prehovoriť k ľuďom, aby sa nenechali rozdeľovať. Arogancii moci sa doposiaľ darilo len, preto, že slušní ľudia boli rozdrobení, hovorí Čaputová. “Stojíme pred výzvou nespravodlivosti a na to je potrebný spoločenský konsenzus presahujúc i názorové rozdiely. Chcem osloviť všetkých – Slovákov, Maďarov, Rusínov, Rómov, liberálov, konzervatívcov, veriacich aj neveriacich, dodala Čaputová, ktorá chce svojou otvorenou liberálnou politikou ľudí spájať

Silný boj proti Čaputovej a Šefčovičovi pokračuje. Zatiaľ, čo Orosch poukázal na liberálnosť kandidátov ďalší prezidentský kandidát Harabin jasne obvinil Maroša Šefčoviča, že titul Doktor používa podvodom už 19 rokov. Harabin aj v diskusii nazval dvojicu kandidátov Čaputová a Šefčovič Siamskými dvojčatami.

Práve podľa Harabina sa v žiadnom prípade neodlišujú a sú identickými kandidátmi. Už v sobotu sa rozhodne či do druhého kola bude zvolený liberálny kandidát alebo národný. Tieto voľby sú však bojom medzi alternatívou a mainstremom.

zdroj: https://www.napalete.sk/caputova-obvinila-arcibiskupa-oroscha-ze-rozdeluje-spolocnost/

Súvisiace články

Harabin: „Ak si čistý, tak nie si vydierateľný“

Andrej

Protiruské blúznenie? Alebo prečo politici toľko blúznia proti Rusku?

Andrej

Blaha: “Ak niekoho zaujíma pravda, nesmie čítať liberálne nezmysly Denník N či SME. Každý vie, že sú to len drísty, ktoré si platia chlapci z Washingtonu,”

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..