utorok, 30 mája, 2023

Podľa Fica je Kiska typický Bašternák

Posledné články

Podľa Fica je Kiska typický Bašternák.
Líder a bývalí trojnásobný premiér odmieta, aby bola strana Smer-SD ohovárana alebo nebodaj hanobenia v súvislosti so zverejnenou komunikaciou Mariana Kočnera a Norberta Bödöra. Smer nevidí problém v tom, keď sa niekto pokúšal sám pre seba niečo urobiť. „Keď ste trestne stíhaní, tak bojujete ako lev, ale nedosiahol nič, lebo sedí vo väzbe,“ dodal Fico na margo údajnej komunikácie Mariana Kočnera s Norbertom Bödörom.

Podľa komunikácie, ktorú predovšetkým vyzdvihuje mainstream sa mali pokúšať Podľa metalizovanej komunikácie sa mali pokúšať sudcov manipulovať. Tak isto niekoľko trestných konaní, ktoré boli vedené voči Mariánovi Kocnerovi. Smer nevidí problém v tom, keď sa niekto pokúšal sám pre seba niečo urobiť

 

Podľa Fica je Kiska typický Bašternák

Fico sa nebráni aby táto komunikácia bola prešetrená. Bývali premiér sa tak spolieha na príslušné orgány, ktoré prípad prešetria. Fico sa však opäť nezabudol vyjadriť k bývalému prezidentovi Andrejovi Kiskovi, ktorého viac krát pomenoval ako daňového podvodníka. Zdá sa že boj medzi Kiskom a Ficom naberá grády a bude pokračovať až do parlamentných volieb. Kiska hovorí o prevzatí moci v krajine. Fico naopak dlhodobo kritizuje Kisku.

„Nech sa táto komunikácia prešetrí. Ak nejaký vyšetrovateľ v tejto veci zneužíval svoje právomoci, tak ho treba vypočuť. Na to sú tam príslušné orgány, ktoré v tom majú voľné ruky. Tak, ako sa prijali rozhodnutia v iných veciach, musia sa prijať aj v tejto téme. Som však zvedavý, či budú orgány činné v trestnom konaní také spravodlivé aj v prípade bývalého prezidenta Andreja Kisku, ktorý je typický Bašternák (podnikateľ odsúdený za daňové podvody – pozn.),“ zdôraznil Fico


Podľa Fica je Kiska typický Bašternák
Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/video-fico-kiska-je-typicky-basternak

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články