Image default
 
 

Podľa Hríba  sú USA najsilnejšia krajina sveta prečo?

Podľa Hríba  sú USA najsilnejšia krajina sveta prečo?
Podľa Hríba  sú USA najsilnejšia krajina sveta prečo? Hríb prezradil 
Liberálny trend alebo len skok z blata do kaluže?

Slovenská republika dlhodobo prežívala prezidentské voľby. Po odstúpení Roberta Mistríka a podpory Zuzany Čaputovej boli liberáli svojim spôsobom na koni. Čaputová bola jediná liberálna kandidátka podporovanou pravicou.

 
 

Arogancia SMERU narástla do obrovských výšin. Ľudiasi opäť zvolili osobnosť bez akýchkoľvek politickej skúsenosti, ale naopak s dobrým marketingom. Slovensko si svojim spôsobom vybralo osobu, ktorú vôbec nepoznajú. Tým pádom si zvolili akoby nového Andreja Kisku v ženskej podobe. Ten bol verejnosti tak isto málo známi. V súčasnosti však nabitými politickými skúsenosťami má Kiska ambície uchádzať sa o Premiérsku pozíciu.

Súčasný liberálny trend prozápadnosti sa enormne rozrástol. Pravica hovorí o Slušnom Slovensku a mediálna atmosféra je čoraz viac jednostranná ako kritická. Na strane Čaputovej a Andreja Kisku sú mnohé známe moderátorské tváre. Hríb, Smatana či Korda neskrývajú svoje sympatie k USA. Na druhej strane je napríklad taký Štefan Hríb jednoznačnou ukážkou jednotvárnosti tak ako jeho relácia “Pod Lampou. Práve túto prozápadnú kaviareň spája akási antipatia voči Ruskej Federácii. Naopak USA je napríklad podľa Štefana Hríba najsilnejšou krajinou sveta.

 

Podľa Hríba  sú USA najsilnejšia krajina sveta prečo?

“USA sú najsilnejšia krajina sveta. Majú najmocnejšiu armádu, najvyspelejšiu ekonomiku alej aj potrebný pocit zodpovednosti za chod sveta. Amerika udusila japonský militarizmus, nemeckú rozpínavosť a ruských boľševikov. Dnes chráni hranicu Južnej Kórei, existenciu Izraela či pakistanské jadrové zbrane. Je šťastím pre svet, že Amerika je takáto” povedal Štefan Hríb na problematiku USA.

   

Hríb však nieje jediný, ktorý PRO-západnosť podporuje. Medzi podporovateľov prozápadnosti môžme spomenúť aj ďalšie mená ako publicistiky tak, aj politiky. Aj súčasne najrýchlejšia rastúca strana na Slovensku Progresívne Slovensko sú jasným príkladom liberálnej prozápadnosti. Netreba zabudnúť napríklad na člena SAS Klusá či poslankyňu za MOST-HID Cséfalváyovú.

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=lWRhdedEnT8,https://www.aktuality.sk/foto/308302/5/stefan-hrib-ktoreho-casopis-tyzden-vydava-knihu-o-tohtorocnom-laureatovi-knazovi-antonovi-srholcovi/

 

Súvisiace články

Kto je v skutočnosti Milan M. Šimečka?

Andrej

Chceli by ste Andreja Kisku za premiéra ? prieskum šokuje

Andrej

Možná koalícia Smeru-SD a LSNS? Pelegríniho jasné stanovisko

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..