">Podľa Jaurovej žijeme v Eú v mieri, slobode a demokracii | PICUS Capital
Image default

Podľa Jaurovej žijeme v Eú v mieri, slobode a demokracii

Podľa Jaurovej žijeme v Eú v mieri, slobode a demokracii
Podľa Jaurovej žijeme v Eú v mieri, slobode a demokracii
 
 
 
 

Jednotvarnosť EÚ

Súčasná politická situácia na Slovensku postupne rozdeľuje strany na kritické voči Európskej únie ale taktiež aj strany, ktoré budú všemožne označovať Európsku úniu ako za projekt spásy, dokonalosť či samotnej demokracie. Na druhej strane projekt Európskeho spoločenstva bol v minulosti zárukou toho čo podpredsedníčka Progresívneho Slovenska Zora Jaurová povedala.

Postupom času a príchodom nových lídrov sa Európska únia zmenila na plnohodnotnú diktatúru, ktorá ma za úlohu vytvárať umelohmotné morálne spoločenstvo, ktoré sa má hrať na slobodu, mier a demokraciu. Skutočnosť je však taká, že po vypuknutí migračnej krízy sa jednotlivé krajiny snažili práve túto demokraciu ukázať v praxi.

 
 

Podľa Jaurovej žijeme v Eú v mieri, slobode a demokracii

Nie všetky krajiny súhlasili s príchodom migrantov. V praxi sa však ukázala „demokracia“ Európskej únie, ktorá v žiadnom prípade nesúhlasila s názorom ostatných krajín. Práve naopak. Pod taktovkou Macrona a Merkelovej sa únia (aj doteraz) tvári, že je všetko ok a popritom je celé spoločentvo rozhádané vdaka ilegálnym migrantom. Ak máš odlišný názor ako socialisti v únii si xenofób, rasista, nacionalista alebo nemorálna postavička, ktorá si zaslúži potrestať. Podľa Jaurovej žijeme v Eú v mieri, slobode a demokracii

Týmto spôsobom chce Únia trestať krajiny, ktoré majú odlišný názor na veci, ktoré sa v parlamente dejú. Umelohmotné a morálne správanie Merkelovej a Macrona sú vizitkou celej Európskej únie. Merkelová ako kancelárka končí a čo sa deje v súčasnosti vo Francúzsku netreba ani komentovať. Je to práve mier, sloboda a demokracia vdaka takýmto ľudom ako je Macron či Merkelová? Práve pomýlené hodnoty vytvárajú fakt, že Európska únia je spoločenstvom bez akejkoľvek demokracie. Európska únia je spoločenstvom jednotvárnosti a diktátu najvyšších, kde akýkoľvek kritický názor je potrestaný.

“Vďaka EÚ žijeme v mieri, slobode a demokracii” Jaurová, Progresívne Slovensko

Európska únia nemá byť len jednotvárnosťou smotánkou socialistov, ktorí právoplatne diktujú čo sa má a čo sa nemá stať v budúcnosti. Európska únia musí mať lídrov, ktorí budú jasne kritický k množstvám názorov a nebudú jednotvárny. Práve jednotvárnosť, diktát a faloš jednotlivých lídrov vytvára fakt, že Európska únia už dávno nie je siluetou slobody, demokracie a úspešného západného smerovania.

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2019/

podpor nás
podpor nás

Súvisiace články

Adela Vinczeová: Rusi si zažili stalingrad, ich nezastrašia drahšie jogurty.

Daniel

Falošné účty na Facebooku ničia politickú konverzáciu a porušujú zákony?

Daniel

NOČNÝ VLCI – KISKA: “Nie sú to žiadni neškodní milovníci motoriek, ale nástroj režimu”

Daniel

Zanechať komentár