Image default
Slovensko

Podľa Kisku sa musí dariť Rómom aby sa darilo Slovensku

Podľa Kisku sa musí dariť Rómom aby sa darilo Slovensku

Ak sa nebude dariť Rómom, nebude sa dariť ani Slovensku
Ak sa nebude dariť Rómom, nebude sa dariť ani Slovensku

Darí sa Slovensku? 

Slovensko je členom Európskej únie a NATO. Súčasný lídri Slovenska na čele s Andrejom Kiskom sa opierajú o západné hodnoty. Na druhej strane je potrebné si uvedomiť, že nie všetko predstavujú štatistiky, ktoré z nás robia automobilovú veľmoc. Netreba zabudáť na fakt, že množstvo vysokoškolákov nemá po skončení svojej školy žiadnu šancu sa zamestnať. Preto Slovensko s časti stráca množstvo inteligentných a šikovných ľudí, ktorí si vyberú zahraničie. Netreba zabúdať na spomalené a zastarané techniky školstva. Práve duálne vzdelávanie by malo zlepšiť súčasný vývoj študentov s nulovou praxou.

Dariť sa má všetkým obyvateľom Slovenska

To nehovorím o ďalších problémoch, ako je zdravotníctvo, infraštruktúra či vývoj východných regiónov. Je ťažko sa nepozerať na fakt, že úroveň východných regiónov je priam na katastrofálnej úrovni. Tu nejde o vytváranie parkov či nejakých fontán. Ide predovšetkým o pracovné miesta pre obyvateľov Slovenskej republiky. Práve miera nezamestnanosti korenia vo východných oblastiach, ktoré postupom času vymierajú aj vďaka migrácii do krajín EÚ za prácou. Práve tento problém sa absolútne nerieši. Sledujú sa len štatistiky, ktoré vedú súčasných politických lídrov k názoru, že Slovensku sa darí vynikajúco.

Slovensko má vytvárať také podmienky, aby samotný obyvatelia mali určitú istotu fungovať v krajine. Práve neistota, strach a nedôvera vytvára významnú vlnu demotivácie života na území Slovenskej republiky. Dariť sa má nie len Rómom. Dariť sa má všetkým obyvateľom žijúcim na území Slovenskej republiky

Podľa Kisku sa musí dariť Rómom aby sa darilo Slovensku

Andrej Kiska komentuje vývoj Slovenskej republiky veľmi často. Jeden čas ho komentuje v pozitívnych číslach a ako úspešnú krajinu. Na druhej strane po smrti Jána Kuciaka a jeho partnerky sa Kiska pridal medzi „protestujúcich“ a Slovenská republika je odrazu štátom zlým a bez demokracie. Myslím si, že dariť by sa malo všetkým ľudom na území Slovenskej republiky. Muži alebo ženy. Ľudia nad 30 rokov či mladý vysokoškoláci. Dôchodcovia či invalidi. Myslím všetkých ľudí. Na území Slovenskej republiky. Až vtedy sa bude dariť Slovensku

Stav republiky podľa Kisku

 

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-roku-2017/

Súvisiace články

Ukážka „umeleckých diel“ Petra Kalmusa

Andrej

Mistrik zaútočil na Čaputovú

Andrej

Ako by dopadli voľby ak by volili ľudia do 24 rokov? Prieskum ukázal jasného favorita

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..