utorok, 30 mája, 2023

Podľa Nicholsonovej je SaS a Kiska svetlom na konci tunela

Posledné články

Podľa Nicholsonovej je SaS a Kiska svetlom na konci tunela

SaS a Andrej Kiska sú jediné svetlé body na konci tunela
SaS a Andrej Kiska sú jediné svetlé body na konci tunela

Podľa Nicholsonovej je SaS a Kiska svetlom na konci tunela

Podľa Lucie Duriš Nicholsonovej je najsilnejšia strana SaS ( v ktorej sama pôsobí) spolu s Andrejom Kiskom svetlom na konci tunela. Kedysi strana liberálov a v súčasnosti strana tých, ktorí ešte neodišli. Krajcer, Matovič, Poliačik či Mihál. SaS sa postupne rozpadá na očiach. V SaS ostalo pár mien, ktoré však najsilnejšej „liberálnej strane“ dobré meno nevytvárajú. Príkladom je napríklad poslankyňa Jana Cigánikova, ktorá nazvala „obyčajných ľudí na Slovensku“ ťuťmákmi.

Naďalej sa vysmieva novinárovi Martinovy Daňovi a okrem perfektného make upu a oblečenia nemá čo táto osoba reálne čo ponúknuť. Medzi ďalšiu smotánku „členov SaS“ patrí Eugen Jurzyca, ktorí patrí aj do členskej základne OPEN SOCIETY. Ak spomenieme OPEN SOCIETY netreba ďalej pokračovať. Odborníkom na zahraničnú politiku je politológ Klus, ktorý je priam posadnutý západom.

Zlepšuje sa SaS ako strana? 

Všetko čo je západné je idealisticky najlepšie. Množstvo ľudí je súčasnou segregáciou SaS čoraz viac smutná. Voliči SaS sú sklamaný ( dokonca aj Hrib ). Problémom SaS je samotný Richard Sulík, ktorý ako vodca postupne zaspáva na vavrínoch. Sulik je bezpochyby veľmi dobrý ekonom a jeho nápady by mohli Slovensku pomôcť. Partia, ktorú však má vedľa seba ho postupne utláča k tomu, že ľudia si vyberú inú politickú stranu.

Tvrdenie Nicholsonovej je tak marketingový ťah na ľudí, ktorí politickú situáciu nesledujú. A možno aj jej nájdené vysvedčenie bude jediným svetlom na „konci tunela“ pre SaS. A čo náš pán prezident ? Dostať množstvo ľudí do exekúcii a mať daňové kauzy a popritom sa tváriť na dobrého anjela Slovenska je podľa mňa viac horšie ako Ficove BONAPARTE. PRO západná ideológia je v súčasnej dobe neuveriteľné v móde. Kiska je perfektným marketingom marketérov. Do slušného a charakterného človeka ma Andrej Kiska hodne ďaleko.

Podľa Ciganikovej je Daňo zakomplexovaný šašo bez frajerky

Hríb si nieje istý či bude voliť SaS v nasledujúcich voľbách

https://www.youtube.com/watch?v=xzohKgsZBQ0&t=36s

Harabin o Kiskovi

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-roku-2017/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články