PICUS Capital
Image default
Slovensko

Podľa Nicholsonovej je SaS a Kiska svetlom na konci tunela…video vo vnútri

Aj vaším maličkým zdieľaním na sociánlych sieťach pomáhate šíriť slobodné myšlienky. Zastavme spoločne mimovládne organizácie a zahraničných špiónov v našom parlamente. Pomôžte aj takýmto malým gestom a ZDIEĽAJTE

Kiska a SaS svetlo na konci tunela...video vo vnútri
Kiska a SaS svetlo na konci tunela…video vo vnútri

Podľa Lucie Duriš Nicholsonovej je najsilnejšia strana SaS ( v ktorej sama pôsobí) spolu s Andrejom Kiskom svetlom na konci tunela. Kedysi strana liberálov a v súčasnosti strana tých, ktorí ešte neodišli. Krajcer, Matovič, Poliačik či Mihál. SaS sa postupne rozpadá na očiach. V SaS ostalo pár mien, ktoré však najsilnejšej „liberálnej strane“ dobré meno nevytvárajú. Príkladom je napríklad poslankyňa Jana Cigánikova, ktorá nazvala „obyčajných ľudí na Slovensku“ ťuťmákmi. Naďalej sa vysmieva novinárovi Martinovy Daňovi a okrem perfektného make upu a oblečenia nemá čo táto osoba reálne čo ponúknuť. Medzi ďalšiu smotánku „členov SaS“ patrí Eugen Jurzyca, ktorí patrí aj do členskej základne OPEN SOCIETY. Ak spomenieme OPEN SOCIETY netreba ďalej pokračovať. Odborníkom na zahraničnú politiku je politológ Klus, ktorý je priam posadnutý západom.

Kaliňak vs Nicholsonová

Všetko čo je západné je idealisticky najlepšie. Množstvo ľudí je súčasnou segregáciou SaS čoraz viac smutná. Voliči SaS sú sklamaný ( dokonca aj Hrib ). Problémom SaS je samotný Richard Sulík, ktorý ako vodca postupne zaspáva na vavrínoch. Sulik je bezpochyby veľmi dobrý ekonom a jeho nápady by mohli Slovensku pomôcť. Partia, ktorú však má vedľa seba ho postupne utláča k tomu, že ľudia si vyberú inú politickú stranu. Tvrdenie Nicholsonovej je tak marketingový ťah na ľudí, ktorí politickú situáciu nesledujú. A možno aj jej nájdené vysvedčenie bude jediným svetlom na „konci tunela“ pre SaS. A čo náš pán prezident ? Dostať množstvo ľudí do exekúcii a mať daňové kauzy a popritom sa tváriť na dobrého anjela Slovenska je podľa mňa viac horšie ako Ficove BONAPARTE. PRO západná ideológia je v súčasnej dobe neuveriteľné v móde. Kiska je perfektným marketingom marketérov. Do slušného a charakterného človeka ma Andrej Kiska hodne ďaleko.

Podľa Ciganikovej je Daňo zakomplexovaný šašo bez frajerky

Hríb si nieje istý či bude voliť SaS v nasledujúcich voľbách

Harabin o Kiskovi

 

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-roku-2017/

Aj vaším maličkým zdieľaním na sociánlych sieťach pomáhate šíriť slobodné myšlienky. Zastavme spoločne mimovládne organizácie a zahraničných špiónov v našom parlamente. Pomôžte aj takýmto malým gestom a ZDIEĽAJTE

Súvisiace články

šokujúce vyhlásenie bulvárneho novinára…video vo vnutri

Roman

Bude alebo nebude Danko kandidovať za prezidenta ?

Roman

Kto je v skutočnosti Robert Mistrík?

Roman

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..

AdBLOCKER!!

Musíme vás požiadať aby ste vypli svoj blokátor reklám (adblocker). 
Reklamy zabezpečujú chod tejto stránky. Vy by ste predsa tiež nechceli pracovať zadarmo. 

Close
x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →