Image default
Slovensko

Podľa Nicholsonovej sú voliči Harabina a Kotlebu pomýlení ľudia

 
 

Podľa Nicholsonovej sú voliči Harabina a Kotlebu pomýlení ľudia

Podľa Nicholsonovej sú voliči Harabina a Kotlebu pomýlení ľudia
Podľa Nicholsonovej sú voliči Harabina a Kotlebu pomýlení ľudia

Spájanie vs Egoizmus

 
 

Prvé kolo prezidentských volieb jasne poukázalo na fakt, že spojenie liberálnych síl bol veľmi silný a efektívny moment. Ak by sa Robert Mistrík nerozhodol odstúpiť a podporiť Zuzanu Čaputovú dnes by výsledky volieb mohli byť úplne iné. Na druhej strane národné sily jednotné vôbec neboli a nakoniec vyhral viac egoizmus ako jednota. Práve jednotnosť a spolupráca liberálov rozhodla o aktuálnom výsledku volieb. K tomu treba pripočítať aj skvelý marketing a príbeh Čaputovej, ktorý bol pre mainstream pohladenie na duši.

 

Druhý v poradí skončil Maroš Šefčovič, od ktorého sa čakalo viac. Výsledok necelých 19 percent ho však koniec koncov posunul ďalej. Za bránami finále skončili práve národné sily, ktoré sa nedohodli na žiadnom spájaní. Harabin získal 14 percent a Marián Kotleba 10 percent. Ak by prišlo k spojeniu hlasov dnes by bol diplomat Šefčovič pravdepodobne za bránami finále. V súčasnosti sa však šefčovič bude snažiť získať hlasy voličov kotlebu či Harabina. To či to však bude skutočne stačiť uvidíme v druhom kole. Čaputová je kandidátkou, ktorá si jednoducho ide za svojím a liberálne spojenie jej jednoducho pomohlo.

 

Podľa Nicholsonovej sú voliči Harabina a Kotlebu pomýlení ľudia
   

Na druhej strane existujú aj osobnosti, ktoré demokratickú voľbu občanov akoby odsudzovali. Podľa poslankyne NRSR Nicholsonovej sú ľudia, ktorí volili Harabina či kotlebu pomýlený. Na druhej strane sa však akoby zabudlo, že každý jeden hlas hodiny do urny je prejavom demokracie.

 

Či už ľudia volili kotlebu, ha rabína, Dana, Čaputovú či Šefčoviča je to ich slobodne myslenie a uvažovanie. O pomýlenosti by som vôbec nehovoril. Naopak každý hlas je slobodná voľba. Týmto sa však poukazuje na jasnú jednostrannosť jednotlivej osobnosti, ktoré akoby vnucovali názor všetkým ľuďom na Slovensku. Dnes sme si však zvykli, že na Slovensku sa ľuďom dávajú vizitky, a tak isto mainstream vytvára šablónu, čo je dobre a, čo je zle. Koniec koncov sa zabúda na demokratickú voľbu.

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2019/, https://www.youtube.com/watch?v=ySIr59prKJM

 

Súvisiace články

Chceli by ste Andreja Kisku za premiéra ? prieskum šokuje

Andrej

Balázs sa obáva dezinformačnej okupácii z Ruska

Andrej

Štefan Harabin zverejnil na svojom Facebooku…

Daniel

2 komentáre

Milan Pavelka 23. marca 2019 at 18:05

KAZDY JE NEJAKY ,VLEZ PRDEL,PRODEJNA DEVKA ,LICHVAR,VYJEBAVAC ZE CIGANI V TOM JSTE JEDNICKY,

Odpoveď
Alenka 25. marca 2019 at 19:13

Najväčšia posluhovačka zámorských oligarchov a rozvracačka Slovenska. Spolu so svojim exmanželom sa vždy zúčastňovala organizácií nezmyselných prostestov. Ich jediným cieľom je narušiť stabilitu krajiny . je to nepriateľka Slovenska

Odpoveď

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..