nedeľa, 23 januára, 2022

Podľa novinára Soltésza sú Slováci čvarga

Posledné články

Podľa novinára Soltésza sú Slováci čvarga

Arpád Soltesz je Slovenský novinár pôsobiaci v mainstremovej televízii TV JoJ. Práve Soltesz sa svojim výrokom stal legendárnym nie však potrestaným. Je však paradoxom, že ak by tento citát povedal poprípade by ho napísal na sociálnu sieť bol by to moment, kedy by sa smečka novinárov začala hemžiť okolo tejto osobnosti a robila by mu peklo zo života.

Novinár šokuje
Novinár šokuje

Soltesz trestné oznámenie od Radovana Hynek s politickej strany LSNS považoval za absurdné. Novinár hneď na obranu seba poznamenal, že by určite nešlo o rasizmus voči bielej rase, keďže sám je príslušníkom a znevažoval by tak aj seba. Podľa Soltesza ide o bežný sociologický termín preložený z anglického spojenia „white trash“. Polícia sa týmto rozhodla, že tieto Solteszové slová jednoducho nie sú na trestné stíhanie.

 

„Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry GP SR po preskúmaní vyšetrovacieho spisu zrušil uznesenie vyšetrovateľa národnej protiteroristickej jednotky NAKA o začatí trestného stíhania vo veci facebookového statusu Arpáda S. Podľa prokurátora rozhodnutie vyšetrovateľa bolo nezákonné a neopodstatnené,“

„Rozhodnutie prokurátora ma potešilo, jeho rýchlosť ma príjemne prekvapila,“ vyjadril sa k zastaveniu stíhania Soltész

Právo a spravodlivosť na Slovensku v skutočnosti neexistuje. Zatiaľ čo jedna strana ma vždycky pravdu tá druhá bude stále obviňovanou a považovanou za bláznov. Pravá kaviarenská smotánka bude hájiť svoju inteligenciu a naďalej vešať takéto statusy, ktoré nebudú ničím stíhateľné. Ak by to napísal alebo povedal napríklad Tibor Eliot Rostas (Zem a Vek) už by mu dávno klopala NAKA na dvere. Žiaľ Slovenská republika ma dvojaký meter na osoby. Soltész ďalej pracuje a zverejňuje. Dokonca napísal knihu o 90 rokoch Mäso vtedy na východe. Na celý citát Soltesza sa postupne zabúda. Pripomeňme si ho teda v clom znení .

 

„Nie som rasista, ale vážne nemôžem vystáť bielu spodinu“

 

Ďalším statusom, ktorým sa vyznamenal Soltesz zaútočil hneď na na štáty východnej Európy, Poľska, Maďarska či Ruska. Ani tento status nebol ničím potrestaný a Soltesz sa právom pýši, že je novinárom.

 

„Fakt by som nepodceňoval ten efekt, že „Slováci“? To je taká tá čvarga z východnej Europy, ako Poliaci a Madari? Tí, čo furt otrčali dlaň, ale odmietali čokoľvek dávať? Fuj, vsak to sú už prakticky Rusi, to je horšie, ako Sýrčania a Eritrejci dokopy.“

https://www.youtube.com/watch?v=bS8FUffa408

zdroj: https://strategie.hnonline.sk/media/1694250-soltesza-za-vyrok-o-bielej-spodine-stihat-nebudu-rozhodol-prokurator

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články