utorok, 30 mája, 2023

Podľa poslankyne Blahovej Tradičná rodina neexistuje. Takto to vysvetľuje!

Posledné články

Podľa poslankyne Blahovej Tradičná rodina neexistuje. Takto to vysvetľuje!

Opozičná poslankyňa za SaS vo svojom statuse na sociálnej sieti Facebook upozornila, že Tradičná rodina neexistuje. Podľa Blahovej by sme mali byt všetci radi za všetky rodiny.
Podľa poslankyne je rodina rôznorodá.

Niekde je v domácnosti matka, otec a dve deti a niekde je to sama mama a tri deti. V statuse tak Blahova poukazuje na rôznorodosť rodín a upozorňuje, že tradičná rodina neexistuje. Blahova tak isto na sociálnej sieti Facebook skritizovala Andreja Danka, Borisa Kollara a Mariana Kuffu.

Podľa Blahovej si Danko rodinu nepriviedol, pretože by mu ju rozvrátili les by a gayovia. Vo svojom statuse ďalej pokračovala a skritizovala aj Borisa Kollara. Kollar by si rodinu nepriviedol, lebo by to bolo organizačné náročné. V statuse tak isto spomenula aj Mariana Kuffu, ktorý liberálom priam lezie na nervy. Podľa Blahovej si Kuffa rodinu nepriviedol, pretože si ju z prevencie pred rozvratom nezaložil. Poslankyňa tak v statuse tvrdí, že tradičná rodina jednoducho neexistuje.

Podľa poslankyne Blahovej Tradičná rodina neexistuje. Takto to vysvetľuje!

Cely status poslankyne Blahovej

Andrej Danko, Boris Kollár, Marián Kuffa a nejakí poslanci neonaci politicky zastrešili pochod Hrdí na rodinu.

Andrej Danko si rodinu nepriviedol. Asi preto, že mu ju rozvrátili lesby a gayovia. Boris Kollár si rodinu nepriviedol asi preto, že by to bolo organizačne náročné. A Marián Kuffa si rodinu nepriviedol asi preto, že si ju z prevencie pred rozvratom nezaložil.
Napriek tomu strane SNS stálo za veľký peniaz, aby tento facebookový post bohato zasponzorovali.

Nič nie je prirodzenejšie človeku, než rodina.
Rodina to nie je dom či byt s niekoľkými spolubývajúcimi. Rodina to je láska a vzťah založený na dôvere. Rodina je tam, kde sa ľudia majú radi, kde sa navzájom zdieľajú, pomáhajú si, myslia na seba. Rodina je tam, kde je domov.

Naše domovy sú rôzne. Niekde je to mama, otec a dve deti, niekde je to sama mama a tri deti, niekde je to mama, babička a dieťa, inde zas strýko s tetou a štyri deti, alebo babička s dedkom a vnúča, rodina je aj otec so synom, dve mamy a dieťa, alebo tisícky náhradných rodičov, čo milujú deti, ktoré sa im nenarodili.

Tradičná rodina neexistuje. Lebo rodina nemá prototyp. Každá rodina má iné zloženie, každá má špeciálnu atmosféru, špeciálne zvyky, veľké rozdiely aj drobné nuansy, pre ktoré je práve ona tou špeciálnou a nenahraditeľnou komunitou. Úzkym spoločenstvom ľudí, ktorí sa milujú, dôverujú si a žijú vo svojich špeciálnych rituáloch.
Väčšina z nás má rodinu.

Byť na to hrdí nie je tá pravá emócia. Mali by sme byť za to vďační. Pretože sú medzi nami aj ľudia, ktorí rodinu nemajú. Sú opustení, starí, sú bezdomovci.
Je mi ich straty úprimne ľúto. Lebo rodina to je domov. Je to láska. A to je najdôležitejšie.
Preto buďme vďační za všetky rodiny. Tešme sa z lásky.

 

Zdroj: https://www.facebook.com/nblahova/?ref=nf&hc_ref=ARRRQJ7kzMYWMdBTUvJcZ9r_YB3rUVmENSxuFQ_kWFcEg9ilyB2gaUeAIsZ-5hh8fE4

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články