utorok, 30 mája, 2023

Podľa Salviniho ide Macron proti svojmu ľudu

Posledné články

Podľa Salviniho ide Macron proti svojmu ľudu

Podľa Salviniho ide Macron proti svojmu ľudu
Podľa Salviniho ide Macron proti svojmu ľudu

Macron sa mal stať spasiteľom pre Francúzsko

Francúzske voľby mali priniesť človeka, ktorý sa jasne postará o francúzsky ľud. Pracujúci ľud, ktorý potreboval nového reformátora podobnému Charlesovi de Gaulleovi. Medzi sebou súperili dvaja silný protagonisti, ktorí zastupovali celkom iné strany. Na jednej strane bola nacionalistka s celkom populistickými názormi a kritická na Európsku úniu Marine LePen. Na strane druhej bol mladý ale skúsený Rotchildovský bankár, ktorý myslel viac globálne a eurooptimisticky. K tomu mal príjemný vzhľad a vystupovanie elegána. Macron zvíťazil.

Nakoniec sa však ľud mýlil vo voľbe. Macron nedokázal byť ozajstným lídrom. Stal sa len arogantný a vo svojom duchu chcel a stále chce byť lídrom nie len Francúzka ale Európskej únie spolu s kancelárkou Merkelovou. Za výsledok Macron stratil obrovskú voličšskú základňu a Merkelová za  pot kancelárky kandidovať už nebude a nadobro odchádza z politiky.

Je to kvôli súčasnej problematike číslo 1 v Európe. Práve migrácia dokázala zničiť mnohé vzťahy štátov Európskej únie. Francúzi poukazujú na Macronové vládnutie razantnými štrajkami. Toľko štrajkujúcich ľudí v Paríži ešte v 21 storočí nebolo. Práve hnutie žltých viest je demokratickou ukážkou nespokojnosti Francúzskeho ľudu z vládnutím prezidenta Macrona

Podľa Salviniho ide Macron proti svojmu ľudu

Taliansky miniter vnútra Matteo Salvini dlhodobo poukazuje na slabé vládnutie Francúzskeho prezidenta Macrona. Šef ligy Severu podporuje protesty žltých viest a tak isto Macrona obviňuje z toho, že ide proti vlastným občanom

„Podporujem všetkých čestných občanov, ktorí protestujú proti úradujúcemu prezidentovi, ktorý ide proti svojmu ľudu,“ vyhlásil Salvini s tým, že násilie sprevádzajúce súčasné protesty dôrazne odsudzuje.

Následky vládnutia Európskych socialistov 

Vládnutie súčasných socialistov na pôde Európskej únie je len obyčajným vládnym diktátom, ktorý im v žiadnom prípade nevychádza. Práve takéto mená ako je Macron, Merkelová či Juncker vytvárajú umelú solidaritu, morálku a slobodu. Európska únia je však naopak súčasným diktátom sociálnych mien na čele s prezidentom Macronom, ktorý absolútne zabudol na pracujúci ľud vo Francúzsku. Naopak sa snaží vytvárať umelohmotný rešpekt pred druhými lídrami. Príkladom je stretnutie Macrona s Andrejom Kiskom.

Hnutie žltých viest či dalšie protesty sú len vizitkou súčasných lídrov Európskej únie.

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/salvini-vyhlasil-ze-macron-ide-proti-svojmu-ludu-a-otvorene-podporil-protesty-hnutia-zlte-vesty

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články