">Podľa Salviniho sú sankcie voči Rusku šialenstvom | PICUS Capital
Image default

Podľa Salviniho sú sankcie voči Rusku šialenstvom

Salvini k Ruským sankciám
Salvini k Ruským sankciám
 
 
 
 
Matteo Salvini patrí medzi súčasnú politickú špičku, ktorá sa zastáva názoru voči skoro nulovej tolerancii ilegálnej migrácie.

Práve Salvini sa stáva už klasikom v podobe hádok voči druhej strane, ktorá otvorene hlása pre viac imigrácie a multikultúry v krajine. Na druhej strane je Salvini populárny vdaka jednoduchým riešeniam, ktoré by naozaj mohli pomôcť ochrániť jednotlivé hranice pred príchodom ďalších imigrantov. Salvíniho boj určite nekončí a Máj 2019 ukáže ( voľby do Európskeho parlamentu ) akým smerom sa Európska cesta posunie.

V súčasnom politickom svete sú taktiež dvojité názory na Sankcie, ktoré boli uvalenú Rusku vdaka anektácii Krymu. Polostrov odsúdil Rusku federáciu v roku 2014 uvalenými sankciami, ktoré mali pohoršiť Rusku. Na druhej strane po 4 rokoch sankcii, ktoré neustále trvajú a rozširujú sa. Rusko malo vdaka sankciám trpieť. Rusko sa však ešte viac osamostatnilo a vdaka sankciám si federácia našla nových partnerov, ktorým Ruské sankcie nevadili.

 
 

Podľa Salviniho sú sankcie na Rusko hotovým šialenstvom

Salvini priznal, že v Rusku sa cíti oveľa bezpečnejšie ako v niektorých členských štátoch Európskej únie. Ruské sankcie súčasný Minister vnútra označil za „šialenstvo“.

“Cítim sa tam ako doma, čo o niektorých štátoch EÚ nemôžem povedať. Tu (v Rusku) sa cítim rovnako bezpečne ako vo svojej domovine,”

Povedal Salvíni, talianskym podnikateľom v Moskve počas svojho prejavu.

Salvini taktiež komentoval  súčasné dianie v severnej časti na Cypre, ktoré porovnal s polostrovom Krym. Podľa neho boli Ruské sankcie okamžité ale voči tureckej vojenskej okupácii v severnej časti Cypru sa nedeje absolútne nič. Týmto Salvini poukázal na dvojitý meter Európskeho spoločenstva.

Salvini je proti sankciám, pretože poškodzujú Taliansku ekonomiku. To čo poškodzuje Talianov a ekonomiku v krajine proti tomu bude aj Salvini. Týmto poukazuje Salvini aj na svoje patriotické vládnutie.

Salviniho spojenie zo stranou Jednotné Rusko

Salvini dlhodobo vyjadruje a rešpektuje vzťahy Ruska a Talianska. Taktiež obdivuje aj hlavu Ruskej Federácie Vladimíra Putina. Pre zlepšenie a „ukotvenie“ vzťahov sa Liga Severu a Jednotné Rusko ( Strana Vladimíra Putina ) dohodla na bližšej a priateľskejšej spolupráci.

Salviniho privítal námestník ruského ministra zahraničných vecí Alexander Gruško.

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/salvini-sankcie-uvalene-voci-rusku-su-sialenstvo

podpor nás
podpor nás

Súvisiace články

Vojna v Jemene! Média ju úmyselne odignorovali?

Daniel

Karolina Stonjeková o cenzúre na Facebooku +CIA a NSA

Daniel

Šokujúce: Salvíniho migračná štatistika

Andrej

Zanechať komentár