pondelok, 24 januára, 2022

Podľa Smeru sa Remišová spojila s najväčším podvodníkom!

Posledné články

Podľa Smeru sa Remišová spojila s najväčším podvodníkom!

Podľa Smeru sa Remišová spojila s najväčším podvodníkom!
Podľa Smeru sa Remišová spojila s najväčším podvodníkom!

Enormná zmena politického spektra na Slovensku

Je ťažko uveriť, ako sa za pár mesiacov zmenila Slovenská politika. Silný nastupujúci trend Progresívneho Slovenska naštartovalo víťazstvo Zuzany Čaputovej, o ktorej pred prezidentskými voľbami nevedel skoro nikto. Silná mediálna podpora je dnes jasným ťahúňom politických strán, ako je Progresívne Slovensko či Kisková strana “Za ľudí. Unavenému Smeru chýba akýsi ťahúň, ktorý by vedel presvedčiť skutočných sociálne cítiac ich voličov.

Naopak Pellegrini je viac liberálnejší ako unavený Fico, ktorému už veľmi ťažko ľudia uveria. Zatiaľ, čo Smer sa dostáva do názorovej schizofrénie tak nové pravicové strany rastu pričom strany, ako SaS a Oľano tak isto strácajú na popularite. Sulík zaspal na vavrínach a Matovič hľadá stále nové spôsoby, ako zaujať voliča. Neoblomnou súčasťou Oľano však bola žena, ktorá bojovala proti Smeru a ich kauzám. Bola hlavným nosným pilierom Oľano.

Dnes sa však domček z karát s názvom Oľano rúca a Remišová odchádza k Andrejovi Kiskovi, ktorý ju rád privíta. Matovič sa však dnes stará o nového lídra jeho kresťanského projektu s názvom Obyčajní Kresťania. Novým lídrom alebo osobnosťou sa môže stať Zlatica Kušnírová, ktorá na tlačovke volala po spájaní pravicových strán. Ći to však Matovičovi nakoniec pomôže je otázne .Podľa vládnej strany Smer-SD sa súčasná poslankyňa spojila s najväčším podvodníkom. Bude to podľa nich unikátny pár.

Podľa Smeru sa Remišová spojila s najväčším podvodníkom!

“Žena, ktorá nikdy neniesla žiadnu politickú zodpovednosť a celý čas hovorí o čistote verejného života, sa v mene naplnenia svojich osobných ambícií spojila s najväčším podvodníkom, aký sa kedy vyskytol na slovenskej politickej scéne. Chceme tomuto unikátnemu páru v politickej súťaži zaželať len to najlepšie. Strana Smer-SD už dávno nič také nedôveryhodné nevidela, uviedol v stanovisku predseda strany Robert Fico. Stanovisko agentúre SITA poskytol hovorca Smeru-SD Ján Mažgút.

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/smer-sd-veronika-remisova-sa-spojila-najvacsim-podvodnikom/1802166

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články