piatok, 28 januára, 2022

Podpredseda KSS Suleiman otvorene o liberálnej pripravenosti a jej hrozbách prevziať moc v krajine!

Posledné články

Podpredseda KSS Suleiman otvorene o liberálnej pripravenosti a jej hrozbách prevziať moc v krajine!

Podpredseda KSS Jalal Suleiman zhodnotil aktuálnu situáciu, ktorá panuje v súčasnosti. Práve silný liberálny trend napreduje. Po výhre Čaputovej a úspešnom víťazstve Progresivcov v Eurovoľbách si liberáli brúsia zuby na parlamentné voľby.

Liberálnemu trendu pomáha aj silný mediálny tlak, ktorí tlači jednotlivé strany do úzadia a naopak niektoré strany sú priam povzdvihnute. Podľa Suleimana majú liberáli všetko do pred pripravené a naplánované. Podpredseda KSS spomenul aj Milana Mazureka. Podľa Suleimana môže Mazurek z aktuálnej situácie vyťažiť ešte viac ako inokedy predtým.

Podpredseda KSS Suleiman otvorene o liberálnej pripravenosti a jej hrozbách prevziať moc v krajine!

Status Suleimana na socialnej sieti Facebook

„Sudca Peter Paluda, bývalý kandidát liberálnej SAS-ky rozhoduje a pokutuje poslanca parlamentnej neoľudáckej strany Milana Mazureka a zbavuje ho mandátu poslanca pár mesiacov pred najdôležitejšími parlamentnými voľbami za posledných desať rokov

Mazurek síce bude musieť zaplatiť desaťtisícovú pokutu, stratí ušlú mzdu za šesť mesiacov, ale on ich dostane späť aj s odškodnením pomocou európskych súdov, ale politický kapitál, ktorý získala jeho neoľudácka strana je nevyčísliteľný. Neoliberálna a slniečkarska obec veľmi vítala toto rozhodnutie. Niet divu. Do priamej bitky s Ficovým Smerom nechcú. Dokonca, ak sa Pellegrini rozhodne pre bitku vo vnútri Smeru, stane sa partnerom liberálov v budúcej vláde.

Liberáli majú všetko pripravené. Všetko, čo je národné bude zdiskreditované skrze neoľudkov, ktorých nazývajú a natrvalo nálepkujú fašistickou nálepkou. Všetko čo bude oponovať liberálom, bude mať nálepku neofašizmu!
Faktom je, že ten, tá i to, ktorí odmietajú odkaz SNP a antifašistické tradície slovenského národa sú vedome či nevedome sympatizanti fašizmu!

Odmietame spájať národné záujmy slovenského národa s extrémizmom či neofašizmom. Národná emancipácia je naplno realizovateľná iba v socializme.
Rád polemizujem s tými, ktorí tvrdia, že súčasný mafiánsko- zbohatlícky systém umožňuje národom emancipovať sa.
V tomto smere máme skúsenosti. Stačí nebyť hlúpy a zmagorený. Nevidím väčších národniarov než komunistov.

Za socializmu všetko tu naokolo bolo skutočne slovenské. My sme tu nemali mestské, obecné, či krajské a okresné úrady! Tu sme počas socializmu mali národné výbory! Východoslovenské, stredoslovenské a západoslovenské kraje! Tu sme nemali U. S. Steel ale Východoslovenské železiarne a patrili všetkým ľuďom prostredníctvom štátu!

Teda všetko bolo slovenské nielen formálne, ale aj obsahovo! Potravinová a energetická sebestačnosť národa je viac než vlajkou či symbolikou. Aj preto, drahí národne cítiaci spoluobčania, sme národniari a chceme tu obnoviť socializmus.
Slovensko je dnes Bratislava. A tá žiaľ je jedna veľká zahraničná spoločnosť!

Slovák tu nie je doma, ale zamestnancom zahraničnej spoločnosti a zahraničného kapitálu. Isteže, už tu nik, ani my komunisti, nechceme totalitu štátu. I my sa dnes kriticky dívame na to, že v socializme štát rozštiepil atóm a zároveň sa ulakomil na predaj novín, hotdogov, reštauračných a hotelierskych služieb. Súkromný národný sektor tu vždy bude mať miesto. Ide nám o strategické podniky. Tie musia byť v rukách štátu.

Dnes nik nepochybuje o tom, že finančno-ekonomická kríza sa približuje. Každý si vie predstaviť dôsledky straty pracovných príležitostí a nesmierne ťažké následky z neschopnosti splácania úverov. Iba štátnou bankou dokážeme ochrániť záujmy ľudí, najmä mladých rodín.

Iba socialistické istoty dokážu zabezpečiť dôstojné podmienky života. Iba týmito socialistickými istotami dokážeme čeliť svetovým i regionálnym krízam.

Vlastenci, národniari a socialisti, pridajte sa! Ideme do ohromnej bitky s neoliberálnou lúzou.. stojte s nami… odmietajte neoliberalizmus a sociálny fašizmus!“ Vyjadril sa podpredseda KSS Jalal Suleiman na sociálnej sieti Facebook

Zdroj: https://www.facebook.com/jalal.suleiman.33

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články