pondelok, 24 januára, 2022

Podpredseda Progresívneho Slovenska Michal Truban šokuje prečo?

Posledné články

Podpredseda Progresívneho Slovenska Michal Truban šokuje prečo?

Michal Truban podpredseda Progresívneho Slovenska
Michal Truban podpredseda Progresívneho Slovenska

Nová strana, nový ľudia a nové názory na jednotlivé témy.

To predstavuje Progresívne Slovensko. Zora Jaurová, Ivan Štefunko, Martin Dubeci, Martin Poliačik ale taktiež aj Michal Truban chcejú Slovensko zmeniť k lepšiemu. Práve podpredseda Michal Truban je viac osobnosťou v IT sektore ako v politike. Jeho najznámejším projektom je Websupport. Ide o neobmedzený webhosting pre všetkých užívateľov. Trubanov Websupport sa v roku 2013 stal 8 najrýchlejšou rastúcou spoločnosťou, ktorá sa zameriava na IT technológie.

Netreba zabúdať, že Michal Truban je podporovateľom rôznych startupov a taktiež je spoluzakladateľom poprípade podporovateľom rôznych občianských združení. Ide o Slovensko digital či Transparency International. Ak by  Progresívne Slovensko bolo v budúcej koalícii Michal Truban by sa rád povenoval rôznej digitalizácii, ktorá by predovšetkým znížila súčasnú Slovenskú byrokraciu, ktorá postupom času ešte viac narástla.

Podpredseda Progresívneho Slovenska Michal Truban šokuje prečo?

O šikovnosti v IT priestore a úspešnosti Michala Trubana by sa naozaj dalo písať stovky motivačných článkov. Práve Michal Truban je naozaj významnou osobnosťou v IT priestore. Na druhej strane jeho politický názor na patriotizmus šokuje. Podľa neho je lokalpatriotizmus a národovectvo trápne. Prvou najhoršou vecou je u neho politika.

 Za druhú najhoršiu vec po politike pokladám trápny lokalpatriotizmus a narodovectvo. Michal Truban

Otázka teda znie. Prečo sa Michal Truban rozhodol ísť do politiky, keď je pre neho politika prvá najhoršia vec?

Na druhej strane každá jedna politická strana by mala pracovať pre Slovenských občanov. Patriotizmus neznamená len búchať sa po hrudi aký sme Slováci. Patriotizmus je aj politika pre dobro ľudí. Zlepšenie a zjednodušenie života v spoločnosti. Na druhej strane je však smutné, že úspešný človek ako Truban vstúpil do politiky hoci ju považuje za najhoršiu. Slovensko by si malo v konečnom dôsledku zvoliť stranu, ktorá má predovšetkým záujem o ľudí. Aby najprv rozmýšľala národne ako Európsky. Základným problémom súčasných strán je až maximálna premotivovanosť byť stabilným lídrom Európskej únie. Mali by sa však vyriešiť celospoločenské problémy, ktoré trápia obyvateľov Slovenskej republiky.

Práve patriotizmus by mal mať každý politik, ktorí chce Slovensku pomôcť.

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2019/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články