utorok, 30 mája, 2023

Policajný exprezident Gašpar sa s Čaputovou nemazná. Prezidentka to poriadne schytala.

Posledné články

Policajný exprezident Gašpar sa s Čaputovou nemazná. Čaputova to poriadne schytala.

Policajný exprezident Gašpar sa s Čaputovou nemazná. Čaputova to poriadne schytala.
Zdá sa, že policajný exprezident neskončil, ale naopak pokračuje. Tentokrát je to však z pohodlia domova, kedy Gašpar úprimne a tvrdo okomentoval súčasnú prezidentku Zuzanu Čaputovu, ktorá je v súčasnosti veľkým svetovým fenoménom a získava ceny ako na bežiacom páse.

Policajný exprezident Gašpar sa s Čaputovou nemazná. Čaputova to poriadne schytala.

Neprešlo ani 100 dni a Čaputova ma knihu. Stala sa Európskou osobnosťou roka, a tak isto z nadácie Hansa Ringiera získala Európsku cenu pre politickú kultúru. Čaputova sa tak isto veľmi rýchlo stretla aj s mnohými predstaviteľmi.

Pre ňu najbližších bol určite Macron. Aj takto funguje Zuzana Čaputova, ktorá bola v minulosti nepoznaná. Dnes jej renomé pozná cely svet a Slovensko zažíva liberálny trend, ktorý naštartovala práve žena v prezidentskom paláci. Cele dianie sleduje aj policajný exprezident, ktorý si servítku pred ústa rozhodne nedal.

Status sa nebude páčiť predovšetkým priaznivcom Zuzany Čaputovej. Status zverejnil policajný exprezident na sociálnej sieti Facebook. Po uverejneného statusu sa začala masívna diskusia.

GÓL DO VLASTNEJ BRÁNKY
Len 57 dní v úrade stačilo našej prezidentke nato, aby si zaslúžila ocenenie nadácie Hansa Ringiera s názvom „Európska cena pre politickú kultúru“. Toto ocenenie udeľuje tretí sektor v rámci sprievodného programu Medzinárodného filmového festivalu Locarno vo Švajčiarsku, a je honorované sumou 50 000 švajčiarskych frankov.

V rámci svojho príhovoru na tomto festivale Zuzana Čaputová uviedla, že: „Politická kultúra v súčasnosti potrebuje menej marketingu a viac pravdivosti a autenticity“. Áno priatelia, presne tá Zuzana Čaputová, aktivistka z Pezinku, ktorá na nás ešte pred nedávnom vyskakovala aj z chladničiek, a ktorej státisícová marketingová kampaň je dôvodom jej úspechu v prezidentských voľbách. Bývalá podpredsedníčka Progresívneho Slovenska si dnes asi robí srandu z vlastnej strany, ktorej jediným programom je deľba ľudí na slušných a neslušných, a práve marketing je synonymom ich politickej kultúry.

Po tom čo sa pani prezidentka sama označila za symbol zmeny, ktorú ona reprezentuje, nezabudla uviesť ako príklad pozitívnej zmeny demonštrácie organizované politickým mládežníckym združením „Za slušné Slovensko“. Združením, ktoré bez hanby nerešpektovalo výsledok demokratických volieb občanov celého Slovenska, a práve s pomocou prezidentského paláca chcelo v krajine dosiahnuť prevrat. Faktom je, že aj samotní členovia tohto združenia, ešte prednedávnom apolitickí a nestranní, sú dnes politici túžiaci prevziať moc.

Policajný exprezident Gašpar sa s Čaputovou nemazná. Čaputova to poriadne schytala.

Zdroj: https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/policajny-exprezident-gaspar-rozdava-facky-ako-beziacom-pase-teraz-to-schytala-caputova, https://www.facebook.com/tiborgaspar.sk/?__tn__=%2Cd%3C-R&eid=ARBK0_ki5p7gehtP_BSe4WMhyHX5i35lMuSW5LNOdfhb9k3V3tXRaN2xfybiHhquv556mrvsPEu4iOvy

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články