Slovensko

Procházka ma jasného kandidáta za prezidenta

Procházka ma jasného kandidáta za prezidenta Procházka ma jasného kandidáta za prezidenta Politický stroskotaný Radoslav Procházka si myslí, že ak by kandidoval...

Napísal Andrej · 1 min read >
Procházka ma jasného kandidáta za prezidenta 1

Procházka ma jasného kandidáta za prezidenta

Procházka ma jasného kandidáta za prezidenta
Procházka ma jasného kandidáta za prezidenta

Procházka ma jasného kandidáta za prezidenta

Politický stroskotaný Radoslav Procházka si myslí, že ak by kandidoval bývalí predseda SDKU za prezidenta vyhral by. Podľa neho je Mikuláš Dzurinda jasným favoritom . Po sklamaní množstva voličov a troške vládnutia ( zo Smerom…pred voľbami o Smere nechcel ani počuť)  sa strana Radoslava Procházku rozpadla ako lego. Strana Sieť bola po odchode hlavného „gazdu“ automaticky mŕtva. Zo Siete však odišli ďalšie zvučné mená. Beblavý či globálna pionierka Cséfalvayová.

Procházka tesne pred bránami finále v roku 2014

Radoslav Procházka sám v minulosti kandidoval za prezidenta SR. Nakoniec sa prezidentom nestal a skončil na 3 mieste. Rozhodlo sa vo finále v ktorom vyhral Andrej Kiska proti Robertovi Ficovi. Samotný Radoslav Procházka si práve prezidentskými voľbami akoby naštartoval karieru nového pravicového lídra. Sám sa pasoval ako gazda a preferencie ho odhadovali za jednoznačného favorita volieb. Strana Sieť mala byť perspektívnou stranou, ktorá myslela pravicovo ale taktiež eurooptimisticky.

Gazda, ktorý zradil pravicových voličov

Vo voľbách však Procházka nezískal toľko koľko chcel. Nakoniec Procházku predbehla aj LSNS ale taktiež SME RODINA, ktorá do volieb vstúpila veľmi rýchlo a jedinou kampaňou SME RODINA boli prakticky videa Borisa Kollára. Procházka pre pravicových voličov znamenal zmenu. Zmena však prišla v duchu, kedy strana Sieť absolútne stratila zábrany a pripojila sa k SMERU-SD. Práve strana Sieť mala diktovať novú revolúciu no na čele s Radoslavom Procházkom sa jej to nepodarilo. Procházka obrovským tlakom nevydržal. Dokonca ho nepodržali ani svoji. Práve stredopravá koalícia mala 4 roky fungovať aj pod taktovkou zradcu Procházku ( takto ho volali pravicový voliči) Napokon Procházka politicky skončil .Je paradoxom, že po toľkých prešľapoch a sklamaní tisícok voličov má ešte hrdosť politikárčiť Procházka.

Čo si myslíte o kandidatúre Mikuláša Dzurindu ?

 
 

Procházkové politicke „pikošky“

Legendárna hláška Radoslava Procházku – Nieeeeeeeeee…

Koniec Radoslava Procházku

Zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2018/

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.