utorok, 7 decembra, 2021

Pollák prosí o pomoc: „Zdieľajte! Ľudia potrebujú Igora Matoviča! Chápadlá tejto chobotnice rozpútali vojnu…“

Posledné články

Pollák prosí o pomoc: „Zdieľajte! Ľudia potrebujú Igora Matoviča! Chápadlá tejto chobotnice rozpútali vojnu…“

Foto: TASR/Martin Baumann (Pollák), SME/Marko Erd (Fico)

Europoslanec Peter Pollák vo svojom videu poukazuje, že Slovensko potrebuje Igora Matoviča. Pollák sa tak obracia na Slovákov aby jeho odkaz zdieľali po socialnej sieti Facebook

ZDIEĽAJTE

Boj za očistu Slovenska sme ešte nevyhrali.

Súčasná situácia nám ukazuje, že v polícii, na prokuratúre, ale aj na súdoch sú stále ľudia, ktorí robia všetko preto, aby mafia pokračovala.

To, čo sa odohralo za posledné dni, keď vyšetrovateľov, ktorí sa nebáli postaviť sa pred hrubokrkých či politických mafiánov zatvorili, je návratom do obdobia vládnutia mafie pred voľbami, kedy sa ešte pred rokom a pol na Slovensku dohadovali policajti, prokurátori ale aj sudcovia, jeden mafián kryl druhého mafiána a spolu takto vytvorili chobotnicu, ktorá im beztrestne bez akéhokoľvek rizika umožnila kradnúť, dohadovať sa na kšeftoch, páchať absolútne zlo. Chápadlá tejto chobotnice rozpútali vojnu a dnes neostáva Slovensku nič iné, len znova bojovať. Slovensko, spravodlivosť, ľudia dnes potrebujú znova odvážneho Igora Matovica.

Komentár europoslanca Polláka.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články