pondelok, 6 decembra, 2021

Pollákov drsný odkaz Ficovi: „V base je stále dostatok miesta pre tých, ktorí tam zatiaľ nie sú, no mali by byť…“

Posledné články

Pollákov drsný odkaz Ficovi: „V base je stále dostatok miesta pre tých, ktorí tam zatiaľ nie sú, no mali by byť…“

Zdroj: TASR (Peter Pollák), TASR Martin Baumann

Podľa europoslanca Petra Polláka stačilo vyhnať mafiu od válova aby sa zachránili milióny.

<span;>“Stretol som sa so šéfom európskej agentúry, ktorá vyšetruje korupciu a podvody – OLAF – Villeom Itäläom. OLAF Slovensku ešte v roku 2018 odporučil, aby sme vrátili 3 miliardy EUR a v ďalších rokoch označil Slovensko za krajinu s najväčšími pochybnosťami v čerpaní európskych fondov. Každé štvrté-piate euro z eurofondov bolo za čias vlád Fica či Pellegriniho použité podvodne, podozrivo či s nezrovnalosťami“ poukazuje Pollák

„Zmena nastala hneď po voľbách, kedy súčasná vláda klepla po prstoch mafiánom, ktorí sa priživujú na eurofondoch. Už v roku 2020 finančný vplyv odhalených podvodov na rozpočet EÚ výrazne klesol a to až o 20% oproti roku 2019. V preklade to znamená, že sa novej vláde postupne darí zbaviť sa podvodníkov a zlodejov, agrobarónov a požieračov eurofondov typu grófka Zemplína, ktorú Fico volal “naša Ľubka”. Len jedna “naša Ľubka” dokázala poberať agrodotácie aj na betónové letisko či asfaltové parkovisko.
V base je stále dostatok miesta pre tých, ktorí tam zatiaľ nie sú, no mali by byť“ šokuje na záver europoslanec Pollák

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články