sobota, 22 januára, 2022

Poriadná RANA pre Kisku a Nicholsonovu! „Tento politický hnoj ma niekoľko krát označil verejne v médiách a dokonca aj v parlamente za vydierača na pokyn HAŠČÁKA“

Posledné články

Poriadná RANA pre Kisku a Nicholsonovu!
„Tento politický hnoj ma niekoľko krát označil verejne v médiách a dokonca aj v parlamente za vydierača na pokyn HAŠČÁKA“

Má toho dosť!

Bývalý príslušnik SIS Forisch podal trestné oznámenie na Andreja Kisku a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Forisch tvrdí, že Kiska a Nicholsonová ho krivo obvinili, keď ho označili za vydierača.

Celé vyjadrenie Pavla Forischa

„Trestné oznámenie na daňového podvodníka, zlodeja pozemkov, zneužívateľa vládneho lietadla, údajného pašeráka zbrani, fašistu a priateľa fašistu Porošenka, vykradača čerpačiek v USA, a sorošoida KISKU ktorý visí na gumičke od trenírok HASCAKA a jeho PENTY s plnou podporou pofidérnej ESETU a mediálnou podporou DENNÍKA N.

Tento potkan má tiež rovnako ako NICHOLSONKA označil za vydierača keď bránil verejne vo večerných správach na markíze HASCAKOV MECOM pred konkurzom ktorý sa snažím na neho vyhlásiť“ vyjadril sa Forisch. .

Zdroj: TASR/P. Neubauer

Trestné oznámenie za krivé obvinenie na Nicholsonovu

„Pomätená pseudoposlankyňa Nicholsonová by mala byť trestne stíhaná podľa priloženého trestného oznámenia, ktoré bolo podané na túto nevzdelanú primitívnu intrigársku spodinu za krivé obvinenie mojej osoby.

Tento politický hnoj ma niekoľko krát označil verejne v médiách a dokonca aj v parlamente za vydierača na pokyn HAŠČÁKA aby tak chránila zločineckú organizáciu PENTA.

Svojimi vyjadreniami sa snažila kriminalizovať moje konanie a podávanie trestných oznámení voči HAŠČÁKOVI a PENTE a tiež týmto spôsobom vplývať na rozhodovanie OČTK a súdov vo veci mojich podaní.

Krivé obvinenie čo voči mne viedla NAKA a konkrétne vyšetrovatelia ČURILA, ĎURKA a CHUDÝ riadení ZURIANOM na základe krivého obvinenia idiotmenežmentu PENTY osôb MATAK a SLIVOVIC s výdatnou pomocou PENŤÁCKEHO dvorného právnika LIŠPIČA a ožrankyňou MIŠÍKOVOU.

Zdroj: TASR/P. Neubauer

Keďže GENERÁLNA PROKURATÚRA zrušila vymyslené trestne stihanie voči mne o označila toto stihanie dokonca za protiprávne som nútený na všetky osoby ktoré má označovali za vydierača podať trestne oznámenia za krivé obvinenie s úmyslom privedením trestného stíhania.

Som zvedavý ako stým naložia OČTK keďže mám jednoznačné dôkazy o nevine priamo z GP, a zdokumentované mediálne vyhlásenia ako aj výpovede svedkov kde má krivo obviňujú vyššie spomenuté osoby z vydierania.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články