Porošenko vyznamenal Sorosa prečo? | PICUS Capital
Image default
Slovensko

Porošenko vyznamenal Sorosa prečo?

Porošenko vyznamenal Sorosa prečo?

Porošenko vyznamenal Soroša prečo?
Porošenko vyznamenal Soroša prečo?

Súčasný prezident Ukrajiny Petro Porošenko

Je ukážkovým lídrom krajiny, ktorý sa všetkými možnými spôsobmi snaží Ukrajinu ťahať k západným hodnotám. Neustále provokácie proti Rusku postupne môžu vyvolávať čoraz významnejší konflikt. Ukrajina sa za vlády Petra Porosenka stala krajinou bez akejkoľvek suverenity. Suverenita Ukrajiny ostala niekde na hranici medzi vysnívaným členstvom do Európskej únie a novým významným partnerom USA. Práve tam sa aj suverenita Ukrajiny niekde stratila. V súčasnosti je Ukrajina riadená mediálnou kampaňou proti Rusku. Ruska federácia, ktorá bola jedným z najvýznamnejších partnerov sa premenila na protivníka číslo 1. Boje na Donbase neustále pokračujú.

Reformy sú neuveriteľne pomalé. Korupcia je ešte významnejšia. A Ukrajinský národ je čoraz viac ohlupovaný mediálnou hrou západu. Na západnej Ukrajine sú dokonca zakázané Ruské knihy a hudba. Práve vďaka Porošenkovej politike sa Ukrajina čoraz viac stavia k širokému múru. Politická orientovanost je však jasná. Západ je dobrota a východ je to najhoršie co môže existovať.
Porošenkova vďaka západným finančníkom

Porošenko miluje všetko čo je západné?

Ukrajinský prezident obľubuje západ a ich finančníkov. Treba si spomenúť ako Porošenko v roku 2015 vyznamenal kontroverzného finančníka Georga Sorosa. Rád Slobody je najvyššie vyznamenanie na Ukrajine pre cudzincov. Všetci dobre vieme ako rád Soros financuje svoje ‚Slobodu‘ po celom svete.
„Vaša aktívna činnosť v priebehu ostatných rokov mimoriadne napomáhala demokratickým zmenám, ktoré sa v súčasnosti konajú na Ukrajine.

Porosenko vyznamenal Sorosa prečo?

Preto je to pre mňa veľkou poctou, že Vám môžem odovzdať dnes toto vysoké vyznamenanie so symbolickým názvom – Rad Slobody,“ Ďakuje Porošenko Sorosovi, ktorý rád podporuje ‚demokraciu‘ po celom svete.

Tlačová služba taktiež uviedla, že prezident poďakoval Sorosovi za jeho dlhoročnú podporu Ukrajiny a profesionálne rady, ktoré poskytuje vedeniu krajiny v oblasti politiky a financií. Zo svojej strany Soros poďakoval za vyznamenanie a podčiarkol, že je preňho veľkou poctou, že dostal také vyznamenanie  pre seba osobne a pre jeho fond Obroda.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/ukrajinsky-prezident-petro-porosenko-udelil-rad-slobody-georgovi-sorosovi/707899

Súvisiace články

Kto je ženou Roberta Fica?

Andrej

Kemka je na lepšej strane hraníc

Andrej

Ficovi záleží aby Lajčák zostal Ministrom zahraničných vecí

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..