Image default
 
 

Poslanec Blaha ostro skritizoval Zuzanu Čaputovú

Poslanec Blaha ostro skritizoval Zuzanu Čaputovú
Poslanec Blaha ostro skritizoval Zuzanu Čaputovú
V prvom kole úspešnejší liberáli

Prezidentské voľby boli ukážkou silného liberálneho spojenia dvoch mien. Práve Robert Mistrík sa nakoniec rozhodol ukončiť svoju kandidatúru a vzdať sa v prospech talentovanejšej Čaputovej. Práve členka Progresívneho Slovenska je komunikatívnejšia, otvorenejšia a predovšetkým jej príbeh bol rezonanciou k úspechu.

 
 

Po odstúpení Mistríka mala Čaputová priam rekordné preferencie, ktoré jej neveril nikto. Nakoniec sa však skutočnosť stala skutočnosťou a Čaputová získala viac, ako 40% hlasov od voličov v prvom kole. Druhý skončil Šefčovič a na treťom a štvrtom mieste ostali národné sily, ktoré sa jednoducho nedokázali spojiť. Na jednej strane úspešné spojenie na strane druhý neúspešný egoizmus.

 

 

Poslanec Blaha ostro skritizoval Zuzanu Čaputovú

Čaputová je však v súčasnosti kandidátka číslo jeden a samozrejme spoznávame mnoho kritikov, ktorí poukazujú na jednotlivé fakty. Jedným z nich je aj poslanec Ľuboš Blaha, ktorý poukázal na publikácie Zuzany Ćaputovej.

   

Práve Ľuboš Blaha sa “špecializuje” na jednotlivé diplomové práce. Blaha okamžite vo videu začína rozoberať prácu Čaputovej pričom uvádza, že je to ešte väčšia fraška, ako pri práci Moniky Todovej.

“Monika Todová síce napísala neuveriteľne zlú zlátaninu, ale aspoň niečo zo seba vypotila. Zuzana Čaputová získala titul na právnickej fakulte bez toho, aby vôbec akúkoľvek diplomovú prácu napísala. To je proste neuveriteľné” kritizuje poslanec Blaha

 

 

Blaha taktiež zisťoval o Čaputovej ďalšie informácie. Vo wikipédii je spomenuté, že je autorkou viacerých publikácii. Blaha si tak na ukážku prepožičal knihy Zuzany Čaputovej, ktoré viac pripomínajú brožúrky a nie vedecké knihy.

Blaha na ukážku ukázal svoje vedecké knihy a porovnal ich s knihou Zuzany Čaputovej. Práve porovnanie Blahovej knihy a knihy Čaputovej sa jednoducho ani nedá porovnať. Práve vedecké knihy Čaputovej pripomínajú naozaj brožúru a nie vedeckú knihu. Práve knihy Čaputovej majú od 30 do 35 strán upozornil poslanec Blaha.

“Knihy sú neuveriteľne banálne zlátaniny, ktoré niekto zjavne napísal iba, preto, aby dostal peniažky. Hádajte od koho. Táto publikácia vznikla vďaka finančnej podpore Nadácie otvorenej spoločnosti. V porovnaní s takýmito brožúrkami je aj práca Moniky Todovej veľdielom. Ked strhnete pozlátko nájdete Sorosa” kritizuje Blaha

zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/videos/579951005821093/?v=579951005821093

 

Súvisiace články

Podľa Jaurovej žijeme v Eú v mieri, slobode a demokracii

Andrej

Slušné Slovensko robí volebnú kampaň Čaputovej v židovských synagógach

Daniel

Schwarzenberg sa teší z víťazstva Čaputovej

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..