Image default
Slovensko

Poslanec Blaha: „Otázka je, či Nicholsonová vôbec vie, čo je to rigorózna práca.

Poslanec Blaha: „Otázka je, či Nicholsonová vôbec vie, čo je to rigorózna práca.

Ostrá kritika Blahu
Ostrá kritika Blahu

Boj o nájdenie rigoróznej práce Andreja Danka pokračuje. Po tom čo sa Lucia Nicholsonová začala čoraz viac hrabať do práce súčasného predsedu parlamentu Danka sa proti opozičnej poslankyni uvalila jedna vlna kritiky za druhou.

Bolo to preto, že sama poslankyňa nezverejnila svoje vysvedčenie. Nakoniec sa však kritici dočkali a Nicholsonova obstála. V súčasnosti chce Andrej Danko svoju prácu zverejniť. Opozícii sa nepodarilo odvolať Danka z funkcie. V rokovacej sále bolo 139 poslancov, z ktorých za program rokovania hlasovalo 64 zákonodarcov. To všetko kvôli práci Andreja Danka, ktorá sa záhadne stratila.

Poslanec Blaha: „Otázka je, či Nicholsonová vôbec vie, čo je to rigorózna práca

V parlamente sa však rieši opäť kritika na opozičnú poslankyňu Nicholsonovú zo strany Ľuboša Blahu, ktorý taktiež kritizuje bývalú premiérku Ivetu Radičovú. Podľa Blahu je profesúra Ivety Radičovej omnoho významnejší problém pre školstvo ako rigorózna práca Andreja Danka. Práve podľa Blahu je záhadou ako sa Iveta Radičova dostala k profesúre, pretože ako profesorka nenapísala ani jednu významnú monografiu.

Blaha kriticky zhodnotil aj poslankyňu Nicholsonovú

Blaha sa kriticky obul do poslankyne, ktorá stála za odvolaním jeho koaličného partnera Danka. Otázka je, či Nicholsonová vôbec vie, čo je to rigorózna práca. Ak opozícia vybrala túto osobu, aby komunikovala na tému rigoróznej práce, považujem to za výsmech parlamentu,“ Ako dopadne táto kauza je naozaj otázne. Na teraz však vieme, že ľudom táto kauza nepomôže nijak. Ide len opäť o naháňanie ega koaličných a opozičných lídrov.

zdroj: https://www.napalete.sk/blaha-o-nicholsonovej-ledva-zmaturovala-a-niekomu-vycita-rigoroznu-pracu/

Súvisiace články

Ochrankyňa práv: Žiadna štátna škola neposkytuje vzdelávanie v rómskom jazyku

Daniel

Novoročný príhovor Štefana Harabina

Andrej

Adam Valček v roli druh*radného novinára

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..