utorok, 7 decembra, 2021

Poslanec BLAHA sa postavil pred rečnícky pult! To, čo nasledovalo VLÁDA nečakala. „Celoplošné testovanie je gigantický škandál…“

Posledné články

Poslanec BLAHA sa postavil pred rečnícky pult! To, čo nasledovalo VLÁDA nečakala. „Celoplošné testovanie je gigantický škandál…“

„DEŇ PRÁZDNYCH VAČKOV?“

Opozičný poslanec Ľuboš Blaha kritizuje celoplošné testovanie a tvrdí, že ide o gigantický škandál. Podľa poslanca SMERU-SD testovaním hrozí ešte väčšia nákaza. Blaha pripomenul aj premiera Igora Matoviča, ktorý sa podľa poslanca vyhráža ľuďom. Na druhej strane si poslanec myslí, že vláda plošným testovaním chce zakryť množstvo ďalších dôležitých vecí.

Blaha tak v parlamente nenechal suchej nitky a vláde to nedaroval.

Zdroj: TASR

Vyjadrenie poslanca Blahu

Celoplošné testovanie je gigantický škandál!

Hrozí nakazenie celej populácie a Matovič sa ešte vyhráža ľuďom, že ich bude oberať o ústavné práva, ak nebudú poslúchať. Takto to nerobia demokrati, takto to robia fašisti. Toto nemôže prejsť! Celé je to len trápna snaha Matovičovej vlády prekryť to, že ožobračujú naše mamy a našich otcov, berú im trinásty dôchodok a tým najslabším berú minimálnu mzdu.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články