Slovensko

Poslanec Marček naložil prezidentke Čaputovej! Je až neuveriteľné, čo si dovolila naša odpadová kráľovná…

Poslanec Marček naložil prezidentke Čaputovej! Prezidentka Zuzana Čaputová skritizovala Čínskeho ministra zahraničných vecí, ktorý prišiel rokovať o zapojených krajín V4 do Novej...

Napísal Andrej · >
Poslanec Marček naložil prezidentke Čaputovej! Je až neuveriteľné, čo si dovolila naša odpadová kráľovná...

Poslanec Marček naložil prezidentke Čaputovej!

Prezidentka Zuzana Čaputová skritizovala Čínskeho ministra zahraničných vecí, ktorý prišiel rokovať o zapojených krajín V4 do Novej hodvábnej cesty. Tentokrát si však vypočul ostrú kritiku od Slovenskej prezidentky, ktorú určite Čínsky minister nečakal.

“Vyjadrila som, v súlade so spoločnou pozíciou Európskej únie, znepokojenie a obavy zo zhoršujúcej sa situácie v oblasti ochrany ľudských práv v Číne a zo zadržiavania právnikov a ľudskoprávnych aktivistov ako aj z postavenia etnických a náboženských menšín, napísala Čaputová na socialej sieti Facebook”

Dnes som prijala v prezidentskom paláci ministra zahraničných vecí Čínskej ľudovej republiky Wang Yia.V tomto roku si…

Gepostet von Zuzana Čaputová am Mittwoch, 10. Juli 2019

Čaputová tak v zahraničnej politike začína ihneď zostra. Minister zahraničných vecí si tak vypočul poriadnu kritiku na porušovanie ľudských práv.

Po tomto stanovisku Čaputovej sa ostro vyjadril poslanec Marček, ktorý kroky kritiky nepochopil a považuje ich za nepochopiteľné.

Poslanec Marček naložil prezidentke Čaputovej!

Je až neuveriteľné, čo si dovolila naša odpadová kráľovná Z.Čaputová povedať ministrovi záhr.Vecí Činy, ktorý prišiel ponúknuť spoluprácu krajinám V-4 pri budovanej hodvábnej cesty. Mravec ide poučovať Slona, ktorí ma všetky tromfy v rukách, ako sa majú dodržiavať ľudské práva a demokracia v Číne! To hovorí tá pravá, ktorá vzišla z PS, ktoré spolu s ESETOM a A.Kiskom pracujú na cenzúre FB a dezimformujú prostredníctvom meistreamových médií verejnosť, presadzujú LGBTI, gender teóriu na Slovensku a odsúhlasenim kvôt pre imigrantov a tým by spôsobili genocídu európskych národov! Takto vystúpiť proti ČÍNE si nedovolili ani predstavitelia takých krajín, ako je Nemecko (Merkelová) alebo Francúzsko (Macron) Už to začína, a to je tam naša smetiarka iba pár dní aj s cestou!!! Opäť sa zlepší naše medzinárodne postavenie a najmä vzťahy s Čínou! skritizoval Čaputovú Marček na socialnej sieti Facebook

Čaputová by aj po kritike chce rozvíjať vzťahy s Čínou. Mali by to byť vzťahy v duchu vzájomného rešpektu a dialógu. Naopak po kritike prišla pochvala ohľadom znižovania emisii v Číne. Čínsky minister Wang je tento týžden na ceste po krajinách strednej Európy. Ide predovšetkým o spoluprácu V4 v rámci Novej hodvábnej cesty.

Zdroj: https://dennikn.sk/1523239/caputova-ostro-kritizovala-cinu-za-porusovanie-ludskych-prav-a-zadrziavanie-aktivistov/?ref=impm&fbclid=IwAR0piH67uMT06hGk6xxMd4lrzKJC3aj0ErR-eiXH8P7EF-w4IhJRLSnADQU

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Poslanec Marček naložil prezidentke Čaputovej! Je až neuveriteľné, čo si dovolila naša odpadová kráľovná…”

  1. Caputova je len odpadova kralovna. Ale za všetko su zodpovedni jej poradcovia..Ma ich tolko ako poslancov v parlamente. A všetko su školeni a zaplateni agenti USA. Co si hlupaci zvolili to maju.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *