streda, 1 decembra, 2021

Poslanec Marček otvorene o Ruských sankciách, mocenských záujmoch USA a národnej hrdosti!

Posledné články

Poslanec Marček otvorene o Ruských sankciách, mocenských záujmoch USA a národnej hrdosti

Poslanec Marček otvorene o Ruských sankciách, mocenských záujmoch USA a národnej hrdosti
Poslanec Marček otvorene o Ruských sankciách, mocenských záujmoch USA a národnej hrdosti

Peter Marček je poslanec NRSR, ktorý si servítku pred ústa rozhodne nedáva. Naopak osobnosť Petra Marčeka je jasne spätá s bojom za spravodlivosť voči všetkým. Naposledy zorganizoval protest proti Andrejovi Kiskovi, kde predovšetkým poukázal na Kiskové prešľapy, ktorých nie je rozhodne malo. Marček tak v žiadnom prípade nie je poslancom, ktorý sa striktne pridržiava Pro-európskych či pro-západných hodnôt. Práve naopak. Ide o poslanca, ktorý jasne háji národné hodnoty a je hrdým patriotom reprezentujúci Slovensko.

Poslanec Marček otvorene o Ruských sankciách, mocenských záujmoch USA a národnej hrdosti

Peter Marček pre redakciu Picuscapital spravil zaujímavý rozhovor, kde si opäť servítku pred ústa nedal a povedal veci triezvym a kritickým uvážením. Momentálne sa poslanec NRSR nachádza v Baku. Poslanec sa tak zúčastnil PABSEC.

Pán Marček, čo znamená skratka PABSEC?

Od 19-22.06.2019 sa koná v Baku (AZER) “PABSEC”- Parlamentné Ekonomické Zhromaždenie Čiernomorských Krajín, v ktorom pôsobím ako pozorovateľ SR.

Poslanec Marček, ako pozorovateľ SR na PABSECu
Poslanec Marček, ako pozorovateľ SR na PABSECu

Počuli sme, že s vašou osobou majú problém predovšetkým Ukrajinci. Ako to teda je?

Popri významných projektoch Hodvábnej cesty sa včera pred začatím zasadania vyskytol problém, delegácia Ukrajiny namietala proti mojej účasti na tomto pravidelnom fóre, ktoré sa koná 2x do roka a ja tu pôsobím už štvrtý rok, sa zrazu Ukrajincom nepáčila moja prítomnosť a chceli ma vykázať z tohto podujatia. Samozrejme, ako usporiadajúca krajina Azerbajdžan, tak i Rusko a ďalšie účastnícke krajiny sa pridali na moju stranu, takže sa nič také neuskutočnilo. A dôvod? Prozaický. Moja návšteva na Kryme v minulom roku ako i v tomto na Jaltskom ekonomickom fóre, na ktorom sa podpísali kontrakty vo výške vyše 5 miliárd euro a tiež zopár slovenská spoločnosť a podnikateľov, ktorí sa tohto fóra zúčastnili, predrokováli a otvorili niekoľko zaujímavých projektov a dohodli vzájomnú výmenu tovarov!

Myslíte, že kvôli sankciám Slovensko prichádza o peniaze?

Keď som sa bavil s dnes opätovne zvoleným, staronovým generálnym tajomníkom PABSEC z Azerbajdžanu a vysvetlil som mu ako človeku, ktorý rozumie obchodom, o aké peniaze prichádzame (SK) napr. kvôli sankciám voči Rusku a pritom západné krajiny EÚ ako Nemecko, Francúzsko atď veselo obchodujú s Ruskom, viď miliardový plynovod z Ruska do Nemecka, tak mi iba súhlasne prikývol, že treba bojovať za záujmy svojej krajiny.

Poslanec NRSR sa nakoniec rozhovoril aj o súčasnom trende prozapadnosti. Na druhej strane zhodnotil aj triezvosť ľudí, ktorí myslia viac národné ako európsky. Na druhej strane Marček vyzval všetkých Slovákov, ale tak isto aj ďalšie krajiny, aby nepresadzovali záujmy USA

Ešte, že nie sú na svete iba Sorosovia, Porosenkovia, Kiskovci či progresívci! Bohužiaľ ich je už teraz pomerne dosť, ale zatiaľ to nestačí na genocídu európskych národov, likvidáciu tradičnej rodiny a štátnosti!

Preto vyzývam občanov Slovenska, ale aj EÚ či svetové veľmoci ako Rusko, Čínu a ďalšie krajiny, ktorým tak leží na budúcich generaciách, aby strážili už i tak veľmi krehký mier, nedovolili “najdemokratickejšej” krajine sveta USA, aby presadzovali mocenské záujmy po celom svete, Európe, ale najmä nie na Slovensku! Zobuďme sa, sme síce malý, ale hrdý, pracovitý a nie militantský národ, nikdy nikoho sme nekolonizovali ani Slovania, tak sa nedajme mi skolonizivať!

https://www.youtube.com/watch?v=j903j7snlic

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články