streda, 1 decembra, 2021

Poslankyňa Ciganiková sa v parlamente predviedla! Takúto chladnu sprchu však určite nečakala!

Posledné články

Poslankyňa Ciganiková sa v parlamente opäť predviedla!Takúto chladnu sprchu však určite nečakala!

Liberálna poslankyňa Jana Ciganiková (SAS) podľa poslanca Blahu (SMER-SD) zhrnula argumenty proti zákazu predaja v nedeľu…Poslanec zhodnotil argumenty Ciganikovej a v statuse sa opozičný poslanec priznáva ci sa má smiať alebo plakať.

Zdroj: TASR
Zdroj: TASR

„Poslankyňa Cigániková z SaS dnes zhrnula argumenty proti zákazu predaja v nedeľu… A ja neviem, či sa smiať alebo plakať, však posúďte:

1. Prečo nedeľa a nie piatok – veď myslime aj na moslimov, nielen na kresťanov.

2. Ona si rada chodí nakupovať boty a jej kamoška si v nedeľu v obchodnom centre našla frajera.

3. Nerada chodí do lesa, rada v nedeľu behá s deckami po nákupoch. A lesy by boli v prípade voľných nedieľ preplnené.

4. Nechápe, prečo by mali predavačky v nedeľu chcieť byť so svojimi deťmi, veď môžu byť so svojimi deťmi aj iné dni, keď sú deti v škole.

5. Nemá sociálne cítenie a hrdo sa hlási k tomu, že je „kapitalistka“, a preto by na mieste iných kapitalistov predavačky ešte viac vykorisťovala.

Toto fakt dávala. Nesrandujem.

Ja len, že táto pani zatiaľ svoj najhlbší intelektuálny výkon zhutnila v predvolebnej kampani, v ktorej si stiahla svoje červené nohavičky. Odvtedy je to intelektuálne už len horšie.

Ak toto je vlajková loď SaS v parlamente, potom sa musí v hrobe obracať aj Friedrich von Hayek, guru neoliberálov. Začalo to veľkými snami o tom, ako voľný trh vyrieši úplne všetko a skončilo Cigánikovými nohavičkami. Gratulujeme!

Nabudúce poprosíme odborníkov z tej najmúdrejšej strany SaS, aby Cigánikovej odporučili nahradiť prejav niečim intelektuálne hodnotnejším – stačí jedno slovko: kotkodák“ okomentoval poslanec Blaha na sociálnej sieti Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články