pondelok, 6 decembra, 2021

Poslankyňa napísala list Ježiškovi: „Vymením všetky kabelky, topánky a dokonca aj knižky, za VAKCÍNU…“

Posledné články

Poslankyňa napísala list Ježiškovi:
„Vymením všetky kabelky, topánky a dokonca aj knižky, za VAKCÍNU…“

Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič – ilustračné foto (najmama)

Lekárka, anestéziológička a poslankyňa NRSR Andrea Letanovská (Za Ľudí) sa rozhodla napísať list Ježiškovi. Miesto knih, topánok a kabeliek ho prosí o vakcínu na covid-19

List Ježiškovi

Milý Ježiško,

Tento rok by som chcela veľmi veľmi veľa darčekov. Chcela by som, aby sme si pod stromčekom našli vakcínu. Veľa veľa balíčkov vakcíny proti koronavírusu, aby sa ušlo všetkým ľuďom, krorí sa chcú dať zaočkovať.

Chcela by som, aby sme mohli opäť viesť normálny život. Život voňavý a chutný, plný stretnutí s priateľmi a spoznávania nových krajín, život kultivovaný kultúrou a umením, korenený napatím zo športových zápasov.
Chcela by som ešte oveľa viac, aby mohli pracovať všetci, ktorí vládzu, aby fungovali malé a veľké biznisy, aby sa diali zmysluplné a osožné veci bez toho, aby sme museli riešit ťažké dilemy medzi životom a obmedzovaním všetkých aktivít.

Chcela by som dokonca, aby sme mohli opäť liečiť všetkých našich pacientov, ktorým vieme včasnou liečbou pridať dlhé a šťastné roky života.

Už nechceme len zachraňovať tých, ktorým covid berie dych a všetkých ostatných odsúvať na lepšie časy.

Už nechceme zachraňovať seba samých, keď jeden po druhom kolegovia kolabujú priamo pri pacientoch v službe. Jedni na covid, iní od únavy… zatiaľ.

Milý Ježiško, vymením všetky kabelky, topánky, korálky, voňavky … a dokonca aj knižky, za vakcínu.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články