piatok, 21 januára, 2022

Poslankyňa Vaľová rozobrala Liberálov v NR SR! Takúto chladnú sprchu Ciganiková nečakala!!

Posledné články

Vaľová rozobrala Liberálov v NR SR! Takúto chladnú sprchu nečakali!

Bývalá primátorka mesta Humenné a súčasná poslankyňa NR SR Jana Vaľová za Smer-SD sa s opozičnými poslancami nemaznala a poriadne ich skritizovala za činy, ktoré v poslednej dobe na pôde Národnej rady vyvijajú.

Príkladom je napríklad aj opozičná poslanyňa Cigániková, ktorá si dovolila zdvihnúť ukazovák na súčasnú koalíciu. Je smutné, že vďaka odlišným názorom sa jednotlivci nevedia zmestiť do kože. Najprv blokujú rokovanie svojim vlastným telom a následne poslankyňa Cigánikova ukazuje zdvihnutý ukazovák. Možno je to nejaká novodobá poslanecká frajerinka. Otázkou je ,čo bude nasledovať ďalej?

Vaľová rozobrala Liberálov v NR SR! Takúto chladnú sprchu nečakali!

K téme a k značnej kritike liberálov sa pripojila aj poslankyňa Vaľová.

Status poslankyne na sociálnej sieti Facebook

Sociálnym zákonom dnes opozícia ukázala
Dnes som spravodajcovala sociálne opatrenia pre dôchodcov a mladé rodiny. Keďže som už niekoľko rokov v parlamente a rozprávala som, čo všetko strana SMER – SD urobila pre mladé rodiny, senirov a pracujúcich. Zaroveň som pripomenula, že zavedením druhého piliera sme museli, keď sme boli vo vláde vyrovnávať každý rok 30-miliónov € sociálnej poisťovni. Vrátiť invalidným dôchodcom takmer 3-miliardy € za dôchodky, ktoré im odobral Kaník ako minister, ale aj to, že minister Mihál po nástupe na MPSVR znížil rodičovský príspevok o 100€ a rôzne iné veci. Preto odkazujem opozícii: nedvíhate ľuďom prostredník, ale ukazovákom zahlasujte za dobré opatrenia pre ľudí.

Zdroj: https://www.facebook.com/jana.valova.52

Zdroj foto: Foto: TASR, Jana Vaľová, https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Dosluhujuca-primatorka-Humenneho-Valova-priznala-prehru-Hovori-o-antikampani-aku-este-Slovensko-nezazilo-306639

https://www.topky.sk/cl/10/1591957/VIDEO-Tutmaci–Poslankyna-SaS-rozhnevala-Slovakov–Exmanzel-jej-to-natrel–Jana-bola-nula- Ciganiková, Blahová

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články