utorok, 7 decembra, 2021

Postavia ich pred súd? „Poďme ich vyhnať! Vláda smrti. Zabila tisíce ľudí, zabila generála Lučanského, zabíja ďalej…“

Posledné články

Postavia ich pred súd? „Poďme ich vyhnať! Vláda smrti. Zabila tisíce ľudí, zabila generála Lučanského, zabíja ďalej…“

zdroj: Jakub Kotian (Fico), SITA (Čaputová)

Opozičný poslanec Ľuboš Blaha stratil trpezlivosť a pozval ľudí na protest do Rimavskej Soboty. Podľa Blahu v súčasnosti vládne Vláda smrti.

„Vláda smrti. Zabila tisíce ľudí, zabila generála Lučanského, zabíja ďalej. A v Prezidentskom paláci má najdrahšiu hovorkyňu na svete.Čaputová na pokyn Matoviča zarezala referendum, likviduje demokraciu a šíri nenávisť voči nezaočkovaným ľuďom. Už stačilo!“ šokuje opozičný poslanec Ľuboš Blaha

„Poďme ich vyhnať čapicami…Čapicu, ktorú si ja beriem do Rimavskej Soboty, som si kúpil na Kube. Podobnú nosil jeden slávny partizánsky veliteľ, ktorý sa nikdy nebál amerických prisluhovačov.Ani my sa nesmieme báť – bojujme za Slovensko! Za slobodu! Za pracujúcich ľudí! Vidíme sa v nedeľu o 13.30! Venceremos“ vyzval Slovákov opozičný poslanec, ktorý pozýva na protest.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články