nedeľa, 28 novembra, 2021

POZA CHRBÁT Čaputovej? Premier s armádou pripravili TAJNÝ plán…

Posledné články

POZA CHRBÁT Čaputovej? Premier s armádou pripravili TAJNÝ plán…

Premier Igor Matovič cez víkend priniesol „priznanie“, ktoré šokovalo celé Slovensko.

Dnes je však jasné známe, že Slovensko čaká celoplošné testovanie. Matovič sa priznal, že o akcii vedelo len 15 ľudí. Medzi 15 ľuďmi však nebola prezidentka Čaputová.

Matovič to dokonca skôr prezradil nemeckej kancelárke Angele Merkelovej.

Kým v piatok minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) iba vyzýval zdravotníkov, aby sa v tejto ťažkej situácii vrátili zo zahraničia domov, v sobotu premiér Igor Matovič (OĽaNO) vysvetlil, že zdravotníkov potrebujeme, lebo sa chystá celoplošné a celoslovenské testovanie všetkých – výnimkou budú zrejme iba deti do desať rokov.

Foto: TASR

Celoplošné testovanie na socialnej sieti podporil aj Richard Sulik a Boris Kollar.

Minister Naď priznal, že v ostatných dňoch obranu a ozbrojené sily intenzívne zamestnáva plánovanie najväčšej logistickej operácie v novodobých dejinách Slovenska.

„Nesmierne si vážim, že sme získali dôveru od všetkých kolegov na vláde aj od najvyššieho vedenia štátu,“ napísal Naď na sociálnej sieti.

Veľmi zarážajúca je však správa, že o plošnom testovaní nevedela prezidentka z Čaputová.

Foto: TASR

„O tomto pláne vlády som nebola dopredu informovaná. Viem len to, čo sa dnes dozvedela verejnosť z tlačovej konferencie,” reagovala.

Matovič nakoniec priznal, že chcel eliminovať možnosť, že niekto bude klebety a informácia sa neutají.

Je tak naozaj otázne či prezidentku Čaputovú premiér považuje za klebetnicu, keď sa celá operácia pripravovala poza jej chrbát?

Treba pripomenúť, že prezidentka je hlavnou veliteľkou ozbrojených síl.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články