utorok, 30 mája, 2023

Pracoval v skutočnosti Putin v KGB?

Posledné články

Pracoval v skutočnosti Putin v KGB?

Pracoval v skutočnosti Putin v KGB
Pracoval v skutočnosti Putin v KGB?

Velikán Putin

Vladimir Putin je v súčasnosti jeden s najpopulárnejších politických mien na svete. Práve jeho politika pozdvihla Ruskú Federáciu. Príchod a vládnutie nebolo jednoduché. Ruská Federácia po vládnutí Borisa Jelcina sa topila v krachu. Armádne zložky boli maximálne zastaralé. Putin sa však tvrdo chopil vládnutia. Začal s významným cyklom reforiem, ktoré postupne dopomohli naštartovať Ruskú ekonomiku. V súčasnosti patrí Putinovi obrovská popularita.

Na druhej strane by si možno západ prial viac eurooptimistu, ktorý by mal oveľa lepšie vzťahy zo západom. Vladimír Putin si však stále drží krok vzad od svojich potencionálnych západných partnerov. Práve jeho ostražitosť a najme hrdosť z neho robí patriota, ktorého masívne obľubujú ľudia. Je to vďaka tomu, že Putin nemá problém rozprávať s deťmi v škole, rybármi či podporiť choré deti v nemocnici. Vladimir Putin je proste obyčajným človekom a preto si získava čoraz väčšiu popularitu aj za hranicami.

Sankcie a ani ďalšie politické útoky nezničili Rusko. Rusko akoby tieto útoky úspešne bránilo. Po každom útoku je Ruská federácia na čele s Putinom ešte silnejšia. Práve Putin je dôkazom toho, že tvrdá práca prináša ovocie. V súčasnosti má Rusko jednu z najmodernejších armád, najviac zlata na svete a moderné mestá. Rusko aj vďaka tvrdej ruke Putina sa dostalo z rúk depresie a finančnej krízy.

Pracoval v skutočnosti Putin v KGB?

Tvrdá a nekompromisná povaha Putina začala naozaj v KGB. Tam sa Putin predovšetkým naučil verejne vystupovať, načúvať a byť dokonalý v empatii. Práve Vladimír Putin v roku 1975 nastúpil do KGB. Navštevoval školu 401 KGB v Okhu v meste Leningrad. Po vyškolení Putin pôsobil v kontrarozviedke. Po úspechoch Putin postupne postúpil až na hlavného riaditeľa. Ako hlavný riaditeľ mal na starosť sledovanie cudzincov a taktiež konzulárnych úradníkov vtedajšom Leningrade.

Pôsobenie v Nemecku

Putin si vyskúšal tajnú službu aj za hranicami Ruska. Skoro 5 rokov pôsobil v Dráždanoch vo východnom Nemecku. Práve preto si veľmi dobre rozumie s Andreou Merkelovou s ktorou rozpráva výlučne po Nemecky. Netreba však zabúdať, že Merkelová ovláda perfektne Ruský jazyk. Tým pádom si Merkelová a Putin vedia stále čo povedať. Vladimír Putin prišiel v roku 1985 do Dráždan. Jeho krycia úloha bola prekladateľstvo. Jeho úlohou bolo predovšetkým priemyselná špionáž .V roku 1990 sa Putin vracia do Leningradu v službách KGB ďalej pôsobil na oddelení medzinárodných vzťahov Leningradskej štátnej univerzity.


Zdroj: https://en,wikipedia,org/wiki/Vladimir_Putin#KGB_career,
https://cs,wikipedia,org/wiki/Vladimir_Puti
Pracoval v skutočnosti Putin v KGB?

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články